Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Élet után van élet? (Több...

Élet után van élet? (Több kérdés minitudósoknak)

Figyelt kérdés

Ha valaki meghal, lényegtelen hány évesen, akkor a lelke egy új állatba vagy bármibe kerül?

Ha egy új állatba vagy bármibe kerül a lélek a halál után, érezzük?

ÉS A LEGÉRTELMESEBB KÉRDÉSEM: Ha valaki meghal, akkor ő látja a mostani világunkat, de mi az övéket nem, és hallanak minket?

Ha új testbe kerülünk, akkor mennyi időn belül?

Mi határozzuk meg hogy milyen testbe kerülünk?


2013. nov. 9. 11:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hülye kérdések de nagyon érdekelne. Igazából olyan hülyeségekre gondoltam, hogyha meghalunk, a felhők tetején van egy számológép szerű izé, és abba bepötyögöd, hogy mennyi idő múlva szeretnél a halott életből távozni, és újra a Földön lenni, egy más ember vagy állat, vagy bármi lelkében.
2013. nov. 9. 12:02
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Erre senki nemtudja a választ,senki nemhalt meg és mondta el hogy mivan utánna..
2013. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
mindjárt leellenőrzöm magamon. pill..
2013. nov. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ezt még én sem tudom megmondani... bár kipróbálhatom
2013. nov. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tégy egy próbát, Kérdező.Bár az esély, hogy valaha is visszajössz elmondani, elég csekély.
2013. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nulláig le lesz húzva tudom, de magam arra lennék kíváncsi, van-e élet a halál előtt. Tudom, nem nagy nóvum, mások is megkérdezték már ezt. Legtöbb ember annyira fél a haláltól, hogy nem mer élni. Eltelnek úgy az évek, hogy nem csinált semmit.
2013. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert szerintem a mostani életünk előtt is volt egy élet, csak elfelejtettük. Tehát ha meghalunk, akkor akár a halott állapotban X ideig lehetünk, vagy a halálból meg lehet halni, akkor visszakerülünk a Földre. Ha a Földön meghalunk, akkor a halál helyére, az X-re kerülünk, stb... De elfelejtjük, hogy élünk, például ha Én meghalok, akkor tudom, hogy meghaltam. De ha a halálból meghalok, akkor elfelejtem, hogy emberi testben töltöttem el X évet.
2013. nov. 9. 13:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez nekem bonyolult! Ami biztos, hogy a felhőkön nincs számológép és sok tudós kísérletezik, hogy ráköti magát 1 gépre ami leállítja a szívét pl 3 percig utána újraindítja és leteszteli, hogy történtik-e valami! De eddig vagy történt valami, de nem mondják el mert pánik lenne, vagy tényleg nem történt semmi, csak aludt egy mélyet!
2013. nov. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Laylah ***** válasza:

A halál: élet.

Csak élet van; kivéve, ha az életet úgy fogalmazzuk meg, hogy fizikai 3D-ben érzékelhető testtel rendelkező életforma. Ahogy ti gondolkodtok, az élet az, mikor itt járkálsz a Földön, fizikai valódban, dolgozol, tanulsz, bulizol, stb. De mikor alszol és álmodsz, az is élet, csak másfajta. Mint ahogy a testi burkát levetett lélek is él, csak másképpen. A halál nem a véget jelenti, hanem egy másik létformára való váltást.

Mire idáig eljutsz, mint a kérdező, hogy egyáltalán felteszed ezt a kérdést, már életek sokaságán vagy túl, jobb esetben. Az abszolút szkeptikusok még fiatal lelkek, 1-2 élettel a hátuk mögött, vagy abszolút első élettel. Ez nem úgy megy, hogy te határozod meg, meddig akarsz testetlen lélek lenni (és nem is csak a Földre születhetsz, de ez már más kérdés), ez függ pl. attól, hogy a legutóbb leélt életed tanulságait felfogtad, megértetted-e, szereztél-e tapasztalatot belőle, okultál-e belőle, illetve hogy mikor lesz olyan megfelelő helyzet, mikor a választott következő leckéddel újra leszüless valahová; mert az sem mindegy, hová, kikkel, mikor, hogyan.

Tehát 3D élet után jön a tanulás időszaka (ami lehet pár hónaptól kezdve pár évszázad is), aztán a következő tökéletes alkalommal újra leszületsz, de nem biztos, hogy a Földre.

2013. nov. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lassan 3éve hogy a feleségem elhunyt 32évesen. Fogtam a kezét mikor távozott, több esemény, történés bizonyítja számomra hogy van valami a halál után. Hiszem hogy életünkben vannak olyan események , történése, jelek amit nem tudunk értelmezni. PL pont tegnap 3 különböző helyen és időben találkoztam ezzel a kérdéssel, VAN E ÉLET A HALÁL UTÁN. Először egy előadás lett volna tegnap este, aztán hazafelé a vonaton egy szórólapot találtam, ami ugyan csak ezt a témát feszegette, és este pedig egy filmet néztem, nem tudtam miről szól, csak a közepe táján értettem meg hogy ugyan csak a halál utáni élettel foglalkozott. Úgy hiszem egy nap háromszor találkozni ezzel a témával csak egy jel lehet, lehet a feleségemtől, csak nem tudom mit szeretne ezzel.
2013. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!