Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A biblia hol ír a holtakról?

A biblia hol ír a holtakról?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy az IGAZI biblia hol ír a holtakról, szellemekről, démonokról, ha ír? Ma megkérdeztem anyámat, hogy hol van a Biblia, odaadta, keresgéltem, de a Bibliában szó sem esett a holtakról, csak a szentírás volt benne. Megnéztem a Tartalomjegyzékben. Meg anyám is mondta, hogy a gonosszal ne játssz, mert megégeted magad.

Én igen is kiakarom deríteni, hogy a szellemek, természetfeletti erők IGEN IS léteznek.

Volt már pár furcsa, szokatlan történetem.

Hiszek Istenbe, az urunkba.

De viszont Hiszek a Gonoszba, a rosszakarónak.

Hiszek mindkettőbe.

Akárki akármit is mondd, és most itt fog pattogni, 'oltani' a Topicba, sosem változik meg a véleményem, MISZERINT IGEN IS LÉTEZNEK TERMÉSZETFELETTI ERŐK.

Nekem ne mondjátok azt, hogy a nagy Elvileg Végtelen Univerzumban csak mi vagyunk egyedül, senki más..

Se UFO-k, se semmi.

Nem akarom elhinni.

LEHET HOGY CSAK A TINÉDZSER KOR HOZZA EZT KI BELŐLEM, NEM TUDOM. DE IGEN IS HISZEK BENNE. 9 ÉVESEN IS MÁR OLVASTAM EZEKRŐL.


2013. szept. 21. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
ne háborgasd a holtakat
2013. szept. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
higgy benne úgy van és örökre elveszel...az életed is elveszik mert fölösleges tanításai nagy része......azért "szenvedsz" hogy majd mennybe juss.....van annál jobb hely és elég ha normálisan élsz, olyan fölösleges azokat a hülye imákat mondogatni :( nem fognak segíteni sem azok sem isten....és az a kicseszett biblia is egy fedőlap ami elraktározódik a fejedben és nem látsz tőle semmit, ahhoz, hogy mindent láss másban kell, hogy higgy, isten eltakarja a szemed....
2013. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nem nem nem, és nem. Nem idézni akarok, csupán annyit kideríteni, hogy a Biblia bevallja e, hogy vannak természetfeletti lények, vagy holtak. Entitások, démonok.
2013. szept. 22. 00:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem is olvastad! Keresd meg.


A vallásod könyvét nem olvastad, nem vagy hívő. Még azt sem tudod, hogy Jézus kiűzött démonokat emberektől. Nem lehetsz keresztény, csak egy tudatlan akit bemártottak vízbe csecsemőként.

2013. szept. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"DE IGEN IS HISZEK BENNE. 9 ÉVESEN IS MÁR OLVASTAM EZEKRŐL."

Nos, én 7 évesen is olvastam a hétfejű sárkányról, mégse hiszek benne.

Belemélyedhetsz ebbe a témába kedves kérdező, de sztem töltsd inkább valami hasznosabbal az idődet, mert ez nem vezet sehova.

2013. szept. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az jó, ha hiszel benne, mert ha Isten létezik, akkor Sátán is (bukott angyal) létezik. Vannak természetfeletti erők ugyan, de az nem a mi asztalunk, az egy más világ. Néha betekintést kapunk oda is, de nem szabad velük kapcsolatba kerülni, mert a mi kis fejünkkel amúgysem értenénk meg az egészet. :)
2013. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!