Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Biblia tényleg UFOkról ír?

A Biblia tényleg UFOkról ír?

Figyelt kérdés

Valaki bemásolna nekem olyan szöveget amiből arra lehet következtetni hogy ufókról szól a biblia?



http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


2013. júl. 23. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Olvasd el a biblia ami a kulisszák mögött van című könyvet! Én nem hiszek istenben, mint mindenhatóban. A köny viszont pont az idegenekről szól, a szentírásra alapozva. És annyira logikusan értelmesen, ha jobban belegondolsz, ezerszer hihetőbb a bibliai normál tanoktól. Megjegyzem ufóhívő sem lettem, de a könyv az nagyszerű! Am ingyenesen leszedheted a szerzőtől. Izgalmas, olvasmányos, nagyon jó könyv! De a kérdés attól nyitot, mert bármilyen lohikus, sajnos az igazságot nem lehet tudni. Ez is egy változat.
2013. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Elég, ha elolvasod az első tíz oldalt, már tele van olyan kifejezésekkel, hogy ISTENEK, ISTENEK FIAI, stb..
2013. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Farkas András D. ***** válasza:
90%

»Íme, az ember olyanná lett, mint egy KÖZÜLÜNK: tud jót és rosszat. Most aztán nehogy kinyújtsa a kezét, vegyen az élet fájáról is, egyen, és örökké éljen!« (egy isten van Jahve, de a közülünk többre céloz)

»Nem jó, hogy az ember egyedül van: ALKOSSUNK hozzá illő segítőt is!«

2013. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%

helyesbítek a biblia természetfeletti lényekről ír, de ez alatt mindenki azt ért amit akar.

lehet az szellem, angyal, démon, vagy annunaki is!

2013. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Igen, soik helyen van olyasmi a Bibliában, ami nyílvánvalóan Ufókról szól. Csak akkor még nem léteztek azok a szavak, amelyekkel ezt leírhatták volna. PL: Leszállt Isten a hegyre, valami dübörgő, és lángot, tüzet szóró gépezet képében. És hangott hallottak, hogy ne menjenek a közelébe. Mózesnek megmondták, hogy húzzon egykört, és azt senki sem lépheti át, csak Mózes. (és még valaki) Leeresztettek egy lépcsőt(!) és azon az angyalok( a csillogó szkafanderbe öltözött ufo lények) föl, le járkáltak. Ez csak egy példa volt . sok más is van ilyen. Szerintem a Betlehemi Csillag is egy kis kiküldött légi járgány volt, vagy egy irányítható, világító repülű eszköz, amit azért küldtek, hogy megmutassa a pásztoroknak, hogy hol van a kis Jézus.
2013. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 lencsefőzelék ***** válasza:
90%

1-es erre gondolt:

[link]

2013. júl. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
olvastam a könyvet, elgondolkodtató!!
2013. júl. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Maga Jézus is plejádi volt ...
2013. júl. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
A Biblia nem az ufókról ír, ha nem hiszed olvasd el te magad. Az az igazság, hogy néhányan kitalálnak ilyeneket és közzé teszik pénzszerzés céljából. Egyébként meg bármibe bármit bele lehet beszélni, ha én most kitalálok valami bődületes hülyeséget, akkor azt is ugyanúgy el lehet hinni. Aki meg ezt a kérdést feltette amit belinkeltél, biztos minden boszorkányos, meg ufós könyvet megvesz, tehát ki is a báb? Senki nem mond ki a bibliában rosszat, nem mondja, hogy adózz az egyháznak, nem mondja, hogy bármi rosszat is csinálj (ha eddig még nem vettétek volna észre), csak sokan azért gondolják ezt mert még nem olvasták, (és nem is akarják), és másoknak meg mindenfélét elhisznek. Akik ilyenek, azok nagy hibát követnek el. Valamint a bibliát senki az égegyadta földön nem hamisította, és nem írt át benne semmit. Ha belegondoltok, hogy van egy szöveg, amiben azt írják, hogy legyél rendes, abban őszintén, mi a fenét lehet meghamisítani? Ha tényleg meglenne hamisítva, egész más dolgok lennének benne, gondolj bele te magad, hogy miket is írnál bele, ha hamisítani akarnád a szöveget. Azt ajánlom, hagyd az egészet, és ne higgy olyannak, aki mindenféle hülyeséget belebeszél a dolgokba.
2013. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem ertem miert kellett az elozot lepontozni, teljesen ertelmes dolgot irt. A linknel pedig mar ott lealltam az olvasassal, hogy miert hasonlit egy templom es egy vadaszgep. Aki csak egy kicsit is ert az aerodinamikahoz, tudhatja, hogy az aramvonalassagnak koszonhetoen olyan a vadaszgep alakja, amilyen. A templom pedig a kereszt alakja miatt olyan,amilyen. Ilyen belemagyarazast akarki tud csinalni, attol meg nem lesz igaza.
2013. júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!