Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt már élményetek szellemmel...

Weknia kérdése:

Volt már élményetek szellemmel? Ha igen, elmesélnétek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a történeteitekre, foglalkoztat engem ez a kérdés, hogy vannak e szellemek vagy nem?

2013. szept. 13. 17:24
1 2
 11/17 Laylah ***** válasza:
5 évvel ezelőtt exemmel hazafelé sétálva láttunk egy fehér női alakot az út közepén (este, alig kivilágított földúton). Ez az egy volt.
2013. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
15%
Ja volt, például rejtályes módon majdnem 2 hetente eltűntek a CSepeli Hévnek a felsővezetékjei, és sose kerültek elő, vagy minden héten leszakadt a trolibusz áramszedője, vagz a csatornafedelek rejtélyes módon eltűntek, na ezek tényleg ilyenek :) Főleg mikor hévvel mentem hirtelen megállt, és kiderült hogy nem voltak meg a felsővezetékjei, na ez volt az egyik élményem :D
2013. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
7%
55 éves vagyok, s amíg nem tévedtem erre az oldalra, nem tudtam elképzelni, hogy 2013-ban még van valaki, aki hisz a szellemek létezésében. No, itt aztán még annál cifrább dolgokkal is találkoztam. Valaki nagy ember mondta egyszer, hogy az emberi butaság határtalan. Igaza volt.
2013. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Laylah ***** válasza:
100%
Miquel, a kor nem feltétlen jelent tapasztalatot. Igaza volt annak, aki azt mondta, hogy az emberi butaság határtalan, de a szűklátókürűség is az. Mert az emberek nagyon nagy hányada nem lát át a három dimenzión, csak megszületnek, tanulnak, szaporodnak (sokak teljesen feleslegesen), dolgoznak és meghalnak. Pedig az élet nem ennyi, és nem (csak) erről kéne szólnia.
2013. szept. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szeretem az ilyet, Laylah, amikor a realista gondolkodást szűklátókörűségnek degradáljátok. Az meg se fordul a fejedben, hogy az ilyen középkorból rátok maradt hülyeségből ki kéne már nőni?
2013. szept. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Laylah ***** válasza:
Örülök neki, hogy szereted, annak már nem, hogy miért. Én nem hiszek, én tudok. Láttam, a saját két szememmel, minden tudatmódosító szertől mentesen, még mielőtt meg lennék vádolva. Mikor ott van előtted 5 méterre, és egyre közelebb érsz hozzá, nem fogod utána azt mondani, hogy nincs. Mert ott volt, láttad.
2013. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én UFO-t láttam egyszer. De aztán kiderült, hogy mi is volt valójában. Azóta tudom, hogy az emberi szem rendkívül könnyen becsapható.

Szellemes élményem is volt már. A sokadik éjszakás műszakban, éjjel fél kettő tájban, egyedül a vezérlőpultban, félholtan a kimerültségtől majdnem még az én realista agyam is elhitte, hogy valóban szellem. Nem emlékszem már pontosan, hogy utána hány éjszakám ment el azzal, hogy lámpával, tükrökkel minden egyes valamennyire is tükröződő felületet átvizsgálva megfejtsem a rejtvényt: a saját, 4 feleületen ide-oda vetődő tükörképemet láttam akkor. Később, amikor a váltótársamat meg akartam tréfálni, úgy állítottam a felületeket, hogy adott pontról ő is azt lássa, amit én régen. Éjjel valamikor telefonált a főnököm, hogy azonnal menjek be, mert a társam nem hajlandó egyedül maradni a vezérlőben. Termésetesen nem akarlak meggyőzni, hiszen, ha azokon a kísérletezős éjszakákon valamivel több dolgom lett volna, vagy a bevitt olvasnivaló jobban lekötött volna, még ma sem tudnám a magyarázatot, és óhatatlanul is megrengetett volna az elbizakodott szkeptikusságomban az ügy. Csak azt akarom érzékeltetni, hogy mind a szem, mind a fények játéka fura dolgokra képes.

2013. okt. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!