Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van itt olyan, aki szereti a...

Van itt olyan, aki szereti a zombikat? Imádom ezt a témát, és szeretnék róla beszélgetni olyanokkal, akik szintén bírják őket.

Figyelt kérdés

Beszólogatók nem kellenek (bár úgyis lesznek -.-" :D). NE olyan emberek írogassanak, akik csak divatból szeretik őket. Bármi lehet a téma, csak szóljon a zombikról^^

Van társasági életem, nem vagyok kocka, csak egyszerűen szeretek a zombikról beszélgetni, szóval nem kellenek az ilyen megjegyzések



2013. júl. 30. 17:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Annyiból "trendi", hogy divat sorozatokat nézni, és a The Walking Dead miatt vannak most olyan emberek, akik rámondják, h bírják őket, közbe meg nem is :D

Én már évek óta bírom őket, de nem tudnám megmondani, h miért. "


kedves kérdező..az jobb ha valaki nem a walking dead miatt szeretik a zombikat?xD én is bírom a zombikat és igen, a walking dead miatt szerettem meg az ilyen dolgokat.és mi van ha valaki évek óta szereti a walking dead miatt a zombikat?? :D ez most olyan egy bugyuta dolog volt amit mondtál hogy huhh..bocsi, de nekem ez a véleményem!és mióta trend bírni a zombikat?? :D én egy embert sem ismerek aki bírja őket...

ui:ha találkoznál eggyel akkor nem hiszem hogy csak úgy félvállról azt mondanád, hogy : jjujj de jó!készítek vele egy közös képet! ^^

2013. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Ahogy mások elbeszélgetnek a ruhákról, a pasikról vagy a sminkcuccokról (fiúk értelemszerűen nem erről xD)"


ne hidd hogy mindenki erről beszél. ;)

ui:az előző válaszoló vagyok

2013. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A zombis filmek közül még az I am legend-nek van a legtöbb köze a valósághoz. Olyan paraziták léteznek amik a gazdatest viselkedését változtatják meg, bár inkább könnyen kezelhető élve felfalható birkát csinálnak belőle, mintsem vérengző ragadozót.


Ami meghal, az soha, semmilyen körülmények közt nem fog újra "életre" kelni hoyg aztán céltalanul csak úgy funból vadássza a megmaradt embereket. Mert ugye a legtöbb zombis film-könyv azzal a feltételezéssel dolgozik hoyg a zombik mivel halottak nincs szükségük élelemre.


A biológiai szükségszerűségekről, mint anyagcsere, a test energiával való ellátása, a sejtek táplálása, ne is beszéljünk, mert ez valahogy mágikusan van megoldva.


Ezért mondom hogy 2 fajta "reális" zombi van: Az egyikben a vírus csak kontrollt szerez a tudat felett, de nem pusztítja el a gazdatestet (I am legend, 28 days later). A másikra a fantasy szerű mágiával feltámasztott zombikat tudnám mondani, az a saját világa törvényei szerint értelmes.


Ha JÓ zombis sztorit akarsz javaslom a World War Z-t mint KÖNYVET, többé-kevésbé reális, bár sok helyen bele tudnék kötni.


A vírus terjedéséséről: nem hiszem hogy harapással elég hatékonyan terjedhetne ahhoz hogy komoly baj legyen belőle, a "levegőben terjedő-csak néhány ember immunis" rá reálisabbnak tűnik.


A legnagyobb bajom a filmekkel meg ilyenekkel, hogy végtelenül ostobák a főszereplők, minidg a nyilvánvaló halálba sétálnak, és a lehető legszánalmasabb, leg ostobább halált találják meg (28 days later: meneküljünk le a vaksötét metróba ott biztos biztonságban leszünk, lámpa meg minden szar nélkül), a gyakran a totálisan retardált zombik is túljárnak az eszükön, emellett nagyon, nagyon klisés a legtöbb zombis film. Az emberek mindig nagyon "segítőkészek" ha a fertőzötteket kell eljuttatni még nem fertőzött területre, senkinek nem szokott feltűnni hoyg valakinek a fél nyaka hiányzik, biztos csak megkarmolta egy macska. Végülis a történelem során nagyobb járványokkor soha nem az volt hogy ha valaki fertőzött helyről érkezett akkor azt megölték, bezárták stb, hanem inkább kézenfogva bevezették a városba, mindnkit körbecsókolt, és mindenki örült neki hogy első ránézésre biztos nem beteg.

2013. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!