Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van itt olyan, aki szereti a...

Van itt olyan, aki szereti a zombikat? Imádom ezt a témát, és szeretnék róla beszélgetni olyanokkal, akik szintén bírják őket.

Figyelt kérdés

Beszólogatók nem kellenek (bár úgyis lesznek -.-" :D). NE olyan emberek írogassanak, akik csak divatból szeretik őket. Bármi lehet a téma, csak szóljon a zombikról^^

Van társasági életem, nem vagyok kocka, csak egyszerűen szeretek a zombikról beszélgetni, szóval nem kellenek az ilyen megjegyzések



2013. júl. 30. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
attól félek a te agyadat már megették. ;)
2013. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%

Minden zombis filmet láttam már ^^

Ők a királyok! Ráadásul a vámpírok is félnek tőlük *-*

2013. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: úgy tűnik, a te agyadat ették meg, vagy simán analfabéta vagy, mert magyarul leírtam, h beszólogatóknak kocc van ;) ha gondolod leírom neked angolul, németül vagy franciául is, hátha felfogod...


Második: melyik a kedvenc filmed?

2013. júl. 30. 18:52
 4/13 anonim ***** válasza:

"NE olyan emberek írogassanak, akik csak divatból szeretik őket."

Miért most a zombi a trendi? :) Milyen okkal lehet még szeretni őket?

2013. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Annyiból "trendi", hogy divat sorozatokat nézni, és a The Walking Dead miatt vannak most olyan emberek, akik rámondják, h bírják őket, közbe meg nem is :D

Én már évek óta bírom őket, de nem tudnám megmondani, h miért. Talán abból jött, h szeretem a horrort, sőt a gore filmek is nagy kedvenceim. Ahogy mások elbeszélgetnek a ruhákról, a pasikról vagy a sminkcuccokról (fiúk értelemszerűen nem erről xD), én elbeszélgetek a zombikról :D

2013. júl. 30. 19:33
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a szörnyeket szeretem :D. És hiányolom az olyan filmeket/játékokat ahol a szemszögükből láthatjuk a dolgokat. Most nem jó lenne pl egy Aki bújt, aki nem (Jeepers Creepers) a lény szemszögéből, és láthatnánk a szokásait xD. Beteg vagyok.
2013. júl. 31. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És mit szeretsz jobban: a gyors vagy a lassú zombikat?
2013. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

pontosan mit szeretsz bennük?

szerinted mennyi az esély egy valódi zombiapokalipszisre?

ha választanod kellene, milyen fegyverrel mennél ellenük?

szerinted mi a legjobb módszer zombik ellen?

a haiti voodoo-zombikat szerinted milyen módszerrel "állították" elő?

Romero filmjei közül melyik a kedvenced?

véleményed szerint mi a zombi-lét biológiája?

2013. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
zombik nem léteznek
2013. aug. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
No sh*t Sherlcok!
2013. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!