Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Azt hiszem van egy szellemünk, bár én eddig nem hittem természetfeletti lényekben. Ki-be kapcsol a tv, elmegy a világítás, mozog a kulcs a zárban, a kutya nyüszít. A többi személyes dolog, nem írom le. Hogyan szabaduljunk meg tőle?
2013. júl. 30. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel invitáltad be?
2013. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%

Ki-be kapcsol a TV, elmegy a világítás -> hiba az áramkörben


Mozog a kulcs a zárban -> tegnap este eléggé fújt a szél


nyüszít a kutya -> számtalan oka van.

2013. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És ha szél védett helyen van a kulcs?
2013. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Azt értem, hogy van aki szkeptikus, ez oké, de mi a fenének bújja az EZOTÉRIA témakört...ezt nem értem.


Ha ilyen erős jeleket észlelsz, szerintem a legjobb ha szakember segítségét kéred. Én a helyedben egymagam nem próbálkoznék a megoldással, főleg ha nem vagy jártas a dologban.

2013. júl. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 BlackSword ***** válasza:
Nem is tudom, nálunk meg most az ablak mozdult meg... Lehet ez is szellem??? Ja nem, mert huzatos a lakás...
2013. júl. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Nemko77 ***** válasza:
100%

Olyan okos és reális válaszokat akartok adni, hogy retardáltnak tűntök... Csak úgy kérdem, ti a kulcsot az ajtó kinti oldalában tartjátok, vagy nincs fal nálatok? Nálunk is van ám huzat néha, de attól még a kulcs nem kezd el mozogni a zárban. Ezért nézegeti néhány tahó az ezotériát, hogy leszóljon másokat...


Tényleg kérj segítséget, de jelzem, ha valaki ezért komolyabb összeget szándékozik elkérni az kamuzik, aki komolyan foglalkozik a témával nem akar majd lehúzni.

2013. júl. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 BlackSword ***** válasza:
Akkor egy okos válasz... Ami remélhetőleg nem retardált... Mint ahogy minden házban, nálunk is van fal, gondolom a kérdezőnél is van... De nálunk van ablak is, gondolom szintén... A levegő mozgása meg a szél... Egy ajtó, amiben a kulcs van, az sacc 1,9nm +- 0,3nm... Ha az ajtó csak egy picit is megmozdul, akkor a kulcs is...
2013. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Azt értem, hogy van aki szkeptikus, ez oké, de mi a fenének bújja az EZOTÉRIA témakört...ezt nem értem."


Mert az emberek kizsákmányolását itt művelik, nem a tudomány témakörben...

2013. júl. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyire leszarod az ezotériát akkor mi a ********* vagy még itt?

Én is majd elmegyek a tudomány témakörbe és mindenféle baromságot odaírok.

JÓ LESZ?!

2013. júl. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát nem egészen csak itt művelik az emberek kizsákmányolását. Egyrészt aki hülye az fizetni fog 100 000-et egy sz@ros gyapjútakaróért is, vagy víztisztítóért, oszt abban semmi ezotérikus nincs. A múltkor a baromi ezoterikus mandulagyulladásomra recepttel hagytam ott a gyógyszertárban 10 000 forintot. És miért, mert kisasszony elfelejtett tájékoztatni, hogy az antibiotikum mellé szedett probiotikumból nem csak 4000 forintos van, hanem 1000 forintos is. Jah, hát én vagyok az okkult, hogy nem jöttem rá, mert 10 évben egyszer megyek gyógyszertárba.

Most megyek és szét trollkodom az egészség témakört, meg jól megmondom, hogy hülye aki az orvosban hisz, hátha megmentem a világot a pusztulástól.

2013. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!