Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Emberbe tényleg mászhat...

Emberbe tényleg mászhat ördög/démon?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyanoktól várok válaszokat, akik értenek ehhez!
2013. júl. 26. 16:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Az ordog/demon csak egy kifejezes azokra a negativ tudatalatti energiakra, emelyek megvannak minden emberben: a lelkeben a pszichejeben.


Tehat lenyegeben nem kivulrol maszik be valakibe, hanem kulso hatasra aktivizalodik az, ami bennunk van. Peldaul negativ, alacsony vibracios szintu gondolatokkal, filmek zenesevel, zenevel rahangolodhatunk ezekre az energiakra.

2013. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Sok dokumentum filmet láttam arról, hogy elvileg "belemászott az ördög az emberbe" és felakadt a szeme, rángatózott és csúnyán beszélt... Vagy az csak valami roham lehetett? Vagy tényleg démon? És ha igen, akkor bántják az embert?
2013. júl. 26. 16:53
 3/25 A kérdező kommentje:
Mert éjszaka néha rángatózott a lábujjam, kezem és egyszer az egész testem. Bár egész héten edzettem, lehetséges hogy a fáradtságtól?
2013. júl. 26. 16:56
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
Igen.A szádon mászik be és a seggeden bújik ki.
2013. júl. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem kértem gúnyos poént én azt kértem az válaszoljon aki ért ehhez! Te akkor minek irsz?
2013. júl. 26. 17:08
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ezt nem hagyhattam ki :D

Egyébként nem belemászik hanem megszállja.

A "tünete" pedig nem csak remegés.Valószínű te inkább csak nagyon kimerült lehettél.

2013. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

A dolumentumfilmek sulyos, koros esetekkel foglalkoznak, nehogy magadra vonatkoztasd oket. Tereld el a gondolataid masra, kellemes, pozitiv dolgokra.

Ha sportolsz, az nagyon jo, mert az erositi a testet es a lelket is. Semmi okod aggodasra.

2013. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Szoval tenyleg megszallja az embert? Mas tunetek? Mi a tobbi tunet?
2013. júl. 26. 17:22
 9/25 anonim ***** válasza:
A személyisége változhat meg, negatív irányban."Kifordul magából".
2013. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

Remélem senki nem gondolja komolyan, hogy tényleg megszállhatja.


A "Démon" kifejezés eredetileg semmi gonoszságot nem jelentett, csak amikor megjelent a kereszténység, akkor kitalálták, hogy ezek ilyen szörnyű lények. Akkor szőttek köréjük ilyen történeteket, hogy megszállja az embert, és rángatózik meg csúnyán beszél.


Aki rángatózik meg csúnyán beszél, kifordul magából, az csakis elmebeteg lehet, nincs semmiféle ilyen hülyeség. A horrorfilmeket sem kell ám komolyan venni.

2013. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!