Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért hiszik azt az emberek,...

Miért hiszik azt az emberek, hogy Betmen egy közönséges ember?

Figyelt kérdés

Amit mondok azt teljesen komolyan mondom, lécci senki ne nézzen hülyének!


Ez hazugság, Pókembert is egy mutáns egy pók csípte meg, és az az igazság, hogy Betment meg egy mutáns denevér harapta még, és valójában ő a vámpírok hercege. A megszerzett technikával és tehetségével képes volt saját szemfogai eltávolítani, és így az a tévhit terjedt el, hogy egy közönséges ember király cuccokkal. Pedig attól még nem lehetne ilyen erős. Csakis vámpír lehet, a fekete köpenye pedig azért van, hogy eltakarja a szárnyait, és igazából a szárnyaival repül.


Pókembernek pedig hátul a derekán van egy kis mirigy amiből a hálója kijön, és a ruháját abból a saját pókhálójából szőtte, ezért is ilyen erős a háló.


2013. júl. 24. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a Betmen?
2013. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem nézlek hülyének, de az tény hogy ők csak rajzfilm hősök.. szerintem értelmetlen ezen töprengeni :/
2013. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én úgy tudtam, hogy Batman egy milliárdos. (Tudom ez egy képregény.) Azért vannak ilyen cuccai. TROLL DETECTED.
2013. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány fogad van Betmen? 40 vagy 70? EGYSE EGYSEEEEEEE
2013. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az Batman, te ostoba...

Kitalált szereplő, és a DC már kitalálta az előzményeket.

Te megy vagy troll, vagy 10 éves vagy...

2013. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
betmen hány fogad van? száz vagy betmenXD
2013. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!