Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi az, ami lehetővé teszi,...

Mi az, ami lehetővé teszi, hogy az ember láthassa a természetfeletti lényeket?

Figyelt kérdés
Halottam már olyanról, hogy a lélek tisztasága, vagy az erős rákoncentrálás. Trollkodást ne írjatok légyszíves, elég nehéz napom volt. Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 24. 16:45
1 2
 11/18 BlackSword ***** válasza:
pörköltszaft, avas szalonnával, pálinkával és egy jó horror... Olyat fogsz álmodni, hogy át fogod izzadni a pizsamádat... Hidd el...
2013. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2013. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én szimplán csak elmebajra tippelnék ^^
2013. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha angyalokat szeretnél látni, akkor Istennel kell felvenned a kapcsolatot. Ha megadja a kérésed, akkor láthatsz angyalokat és démonokat is. De ha csak démonokat szeretnél látni akkor elég Sátán is. De vigyázz Sátán birodalmában pórul jársz. Minden köztes megoldás démonok megidézése.
2013. júl. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

LSD

én múltkor hála neki egy gnómal partiztam egész este

2013. júl. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak szellemek és itt ragadt lelkek. Igaz, nekem még nem volt tapasztalatom velük, és remélem nem is lesz nagyon, szeretném hinni, hogy nem csak az anyagi valóság létezik. Hiszek a test halála utáni létben.

Általában az emberek életveszélyes helyzetekben látják a természetfeletti dolgokat (őrangyalok, halott szeretteik). De vannak olyanok, akik már úgy születnek, hogy képesek kommunikálni nem látható lényekkel, szellemekkel (médiumok). Nagyon sok hazug és kamuzós médium van és vannak olyanok is akik, tényleg elhiszik, hogy médiumok, és nem csak bebeszélik maguknak. Tehát,a zok akik médiumnak állítják magukat 90% kamuzik. De 10 % valóban képes megmagyarázhatatlan dolgokra. Például az USA-ban sok médium oldott már meg eltűnési ügyeket és gyilkossági ügyeket, mikor a rendőri módszerek csődöt mondottak és a rendőrség kétségbeesetten médiumokhoz fordult. Persze ott is voltak hazugságok, de voltak igazak is. Tehát valaki így születik. Azt mondják médiumnak születni kell.

Általában az emberek akkor látnak még angyalokat vagy más lényeket, ha életveszélyes helyzetbe kerülnek (halálközeli élmények).

Nézz meg egy filmet a témában, ha van időd, csak 45 perc. Ez egy Spektrum által készített dokumentumfilm és szerintem érdekes: http://www.youtube.com/watch?v=wzev15uVyEE

2013. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Menj el szarni! xD
2013. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"ami lehetővé teszi, hogy az ember láthassa a természetfeletti lényeket":

[link]

2013. júl. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!