Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges lenne ez?

Lehetséges lenne ez?

Figyelt kérdés

Először is: elnézést, ha rossz témában van. Végül emellett döntöttem, pedig lehet, hogy másikba is tehettem volna D:


Szóval a kérdés: Tegyük fel, hogy egy ember kísérletezik. Lehetséges e az, hogy mondjuk valahogyan létrehozzon *hasraütés* egy őz-agár hibridet? Ha sikerülne a kísérlet, életképes lenne e a lény, hogyha megszületne? Nem akarna vele semmilyen hasznot, csupán a kíváncsisága felülkerekedett rajta. Szegény lény úgy érezné, hogy ő meg van alázva, vagy ilyesmi?


Kissé zavaros, de remélem azért kibogozható. Nem, én nem szeretnék ilyen lényt létrehozni. Normális válaszokat kérnék! Köszönöm.


2013. júl. 16. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Még a klónozás során is sok az életképtelen embrió, pedig ott nagyon apró hibák keletkeznek.

Életképtelen lenne. Nem tudná úgy összerakni az egyes DNS szakaszokat, hogy az rendesen (életképes szervezetként) működjön.

2013. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Én inkább megnéznék egy kérdező-görény hibridet... nagyon érdekes lény születne. Kíváncsivá tett..
2013. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem érezné, hogy meg van alázva mivel nem intelligens lény és nem tudja hogyan született . Az is valószínű, hogy a mai technológiával még elég életképtelen lenne egy ilyen hibrid . A mai ember viszont eléggé megalázva érezné magát ha nyilvánosságra hoznák, hogy anno belepiszkáltak a DNS-ünkbe, ezért nem is foglalkoznak a témával .


OM

2013. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem nem lenne szívem ilyesmit tenni, és ugye még a mi generációnk nem képes ilyesmire. Csak kérdeztem, végülis mire való a Gyakori kérdések? Harmadik válaszoló, ezek csak betűk. Semmi olyan, amivel ártottam volna akárkinek is. Szerintem. Engem eléggé érdekelnek az ilyesféle dolgok, és gondoltam, megkérdezem...
2013. júl. 16. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, szerintem félreértettél én az utolsó mondatommal a földönkívüli beavatkozásra gondoltam az emberi DNS-ben . A kísérletre visszatérve persze normális ember puszta szórakozásból nem csinál ilyet, viszont ha tudományos célokat szolgálna minden további nélkül megcsinálnánk . Ez is a kötelességünk .


OM

2013. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!