Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik a Figyelő?

Létezik a Figyelő?

Figyelt kérdés

Én azt gondolom, hogy nem, mégis félek tőle.

1. Hogy küzdhetném le ezt a félelemet?

2. Ha van valakinek képe, videója róla, lécci küldjön linket!


Olyan választ ne írjatok lécci, hogy hülye vagyok meg ilyenek. Tudom hogy nem létezik és valahogy mégis félek!



2013. júl. 2. 19:17
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Telefontol vagyok, ezert nem irok ekezetet es lehet hogy elgepel dolgokat.

Eloszor ahoz a modszerhez folyqmodtqm hogy bescuktam a szemem hogy veletlenul se nezzk a sutete sarkokra, de qkkor meg attol feltem hogy ha kinyitom a szemem ott lesz az agyam labanal. Azert tudom hogy nem letezik mert wleve hulyeseg, de akarhogy gyozkodom magqm ola hogy nincs felek. Kiskorombqn tudtqm hogy nincsenek szornywk megis feltem toluk. Ez is ilyen

2013. júl. 3. 13:03
 12/25 anonim ***** válasza:

egy cipőben járunk! :)

először is, gondold végig, hogyha eddig nem történt semmi akkor ezután sem fog.

ha ez nem válik be, akkor vegyél elő egy tárgyat, mondjuk egy hajgumit és erősen képzeld el, hogy az megvéd téged minden rossztól és a hajgumit ezután tedd rá mondjuk a kezedre és talán amiért a fejedben eldöntötted, hogy ennek köszönhetően nem lesz semmi baj, elmúlik a félelem.

plusz egy jó tanács: ha félsz tőle akkor ne nézz róla képeket és videókat :)

2013. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Na, végre egy értelemes válasz!!Köszönöm.
2013. júl. 3. 18:01
 14/25 A kérdező kommentje:
Bocsi, értelmes
2013. júl. 3. 18:02
 15/25 anonim ***** válasza:

Na elejéről!

Bejut a lakásodba észrevétlenül,hangtalanul.Okés ez még lehetséges is lehet!

Tudja hogy alszol,és leül az ágyad szélére?? Most ebből mi haszna lehet belőle,hogy órákon át figyel egy szinte mozdulatlan embert aki jeelen állapotában nincs magánál(álmodik)??

Ha meg felébred megpróbálja megölni???? Túl sok volt a baromság a kitaláló fejében...

2013. júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nem érveket kérek, hogy miért nem létezhet!!Azt én is tudom hogy ez egy baromság!!A félelmem leküzdésére alkalmas módszereket szeretnék!
2013. júl. 5. 20:35
 17/25 anonim ***** válasza:

Ha tudod nem létezik akkor miért félsz tőle?.....

https://www.youtube.com/watch?v=URYJZzm3mf4

Nézd meg ezt és nem is fog eszedbe jutni :D

2013. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
[link] olvasd el
2013. júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
2013. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
én vagyok a figyelő minden jó seggű,mellű nőt megnézek...minek neked rólam kép vagy vidéo? :o
2013. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!