Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szólnál ahhoz, ha a...

Mit szólnál ahhoz, ha a tanárok újra adhatnák a körmösöket, taslikat vonalzóval a rendetlenkedő, oda nem figyelő gyereknek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van valami pozitívuma, hogy a tanár nem árhet a gyerekekhez?
2012. febr. 3. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem segítene semmit.


> Egyáltalán van valami pozitívuma, hogy a tanár nem árhet a gyerekekhez?

Van. Például nem jönnek vissza délután a cigányok családostul, és nem verik agyon a tanárt...

2012. febr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Én örülnék neki személyem szerint. Nem vagytok tanár, csak egy szülő, aki azt látja, hogy egyre több a pofátlan gyerek az iskolákban. A fiam osztályában is van ilyen, s ezek miatt, nem is tudom hogy nevezzem őket, nem tud az osztály haladni, zavarják a többi tanulót, aki tanulni jár oda, a tanulásban.
2012. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem igen is segítene! Régen nem viselkedtek, viselkedtünk így az iskolában! S a szüleim sem haltak bele, ha kaptak egy taslit. Férjem iskolájában volt egy tanár aki a kulcscsomóját dobta, ha valaki nem bírt magával órán.
2012. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Hát nagyon nem örülnék neki. Én nem verem a gyerekemet, nehogy már egy idegen meg megüthesse. Egy pedagógusnak tudnia kell leszerelnie, lekötnie a gyerekeket. Ha ez neki gondot okoz, akkor változtasson pályát. Nyilván vannak kirívó magatartású gyerekek, akiket nem lehet megzabolázni még egy "tökéletes" pedagógusnak sem, de azoknak meg amúgysem használna a verés sem.
2012. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem agyonverni kell a gyereket, de egy kis raijesztes nem artana. Mi is kaptunk az iskolaban egy ket atszallot, de tudtuk azt is, hogy megerdemeltuk.
2012. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Az én koromban körmöst adott a tanár, nem halt bele senki.

Ma meg megfújni se szabad a gyereket, mert sérül a pici lelke. Áh...

2012. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Hát igen.. Szegény pici lelkük sérül.. Sz@r az egész, úgy ahogy van.

Én nem félnék, hogy a gyerekemet megütné a tanár, mert szerencsére vele nincs probléma. Viszont, mint írtam, bizony néhány osztálytársának nem ártana egy-egy legyintés. Épp a héten volt szülői, a problémás gyerekek szülei közül egy sem volt ott, megint. Érdekes nem? nekem ebből az jön le, hogy tojnak mi történik a gyerekükkel.

2012. febr. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, ahol én eddig dolgoztam, ott is pont ez volt. Szülő, problémás gyerek apja, anyja sehol. És olyan gyerekek, hogy magasról tojnak az osztályfőnöki meg igazgatói figyelmeztetésre, sőt, még a fegyelmi tárgyalásra is. Nem hatja meg őket.
2012. febr. 4. 08:31
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha felnőtt embert nem szabad megverni, mert nem tetszik az ízlésvilágodnak a viselkedése, akkor gyereket miért lehessen?


Az iskolának vannak eszközei a fegyelmezésre, azokkal kell élni, nem a testi fenyítés sosem létezett aranykorát visszasírni.


A gyerekek sosem voltak jók, mert napi hat órát ülni csendben sosem volt egy természetes állapot. Nyilván egyszerűbb terrorral nevelni, mint embernek tekinteni őket.

2012. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Itt nem arról van szó, hogy csendben üljön egész nap, mert nyilván nem teszi, hacsak nem olyan típus vagy nem beteg.


De az, amit mostanában némely gyerekek művelnek. Hiába megy be a tanár, és tart érdekes órát, van pár gyerek, akik őrjöngenek, a figyelem középpontjában akarnak lenni, zavarják a többit. És nem lehet velük semmit csinálni. Hogy esetleg sarokba állítanák őket, vagy valami bünetőfeladat? Ezek mind eredmény nélküliek. Hogy nem mehet ki szünetre, mert rossz volt? Beszól a tanárnak, és ugyanúgy kimegy.

2012. febr. 4. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!