Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mik ezek?

Szerintetek mik ezek?

Figyelt kérdés
A youtubeon találtam egy videót,írjátok be hogy ismeretlen hangok,és ott van Coloradoban is,Kijevben is meg Californiában is hallottak ilyen hangokat. Szerintetek mik azok? Mert én most azon töprengek...

2013. jún. 29. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyi minden ad és adhat ki hangot, olyan is amiről nem is gondoltad volna.
2013. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Építik a Euro 2008-as stadionokat
2013. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a szomszédasszony gereblyével
2013. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy hangzanak, mint a videókban amiket a HAARP-ról töltenek fel. Ha beírod youtubeon hogy 'haarp sound', sok hasonlót ki fog dobni, bár ezek is csak találgatások..
2013. jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ezekről kiderült, hogy egy víruskampány része és egy horror/akció játék beharangozója volt. Mióta a játék megjelent érdekes módon nincsenek ilyen hangokról új videók.(állítólag)

A másik verzió hogy építkezések folynak a föld alatt, bunkereket építenek és ezeknek az építkezéseknek a hangja szűrődik felfelé. Ezeket az elit felső rétege építi, az már jó kérdés hogy mire, de nem hangzik túl jól.

Én mindkettőt elhiszem egyszerre.


Hát nem tudom, pl ott van Ozark városka ( Missouri állam ) és ott is építenek egy kastélyt. De vannak olyan hírek, hogy a felszín alatt is folyik az építkezés, alagutak stb. és itt is hallottak a lakók furcsa hangokat. Ozark egyébként nagyon pici település , alig van ott valami, kivéve...bankok, és a sok milliomos befektető.

[link]


Én a természetes jelenséget azért zárnám ki, mert akkor már korábban is kellett volna ezeket hallani, de eddig érdekes módon soha senki nem hallotta és nem is rögzítette.

2013. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A HAARP sem rossz verzió, viszont ezek a hangok a világ minden táján voltak pár hónapon belül, előtte és utána pedig nem. A HAARP-ot pedig már jóval előtte is használták.

De ez mind csak találgatás, nincs konkrét válasz még mindig, én úgy tudom.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__4431..

2013. jún. 30. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!