Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek Isten létezésében?

Ti hisztek Isten létezésében?

Figyelt kérdés
Légyszives értelmes válaszokat
2013. jún. 20. 00:06
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
30%

Mindenki téved aki saját sorsa szerint mond igent vagy nemet A Teremtő Erő egyetemes. Léte és uralma abszolut Független a porszem véleményétől.. A porszem = ember jól teszi ha kér,mert írva van kérjetek és kaptok.Még itt is az ÚR fenntartja magának a döntés jogát. Ha úgy látja Isten,hogy a kérés teljesitése kárára van az embernek,akkor nem teljesíti azt.

Van úgy is a tapasztalt ember életében,hogy megkapta amit kivánt,s mégsem lett abból az az öröm amire számitott Ennél rosszabb esetben hozhat fel az az eset,melyben valaki át akart jönni Amerikából Európába hajóval. Lekéste a hajót. Dühös volt. Szerencsétlennek érezte magát... Később jöt a hír: Az a hajó elsülyedt.

Jó kérés Istentől:URam te igazitsd léteimet. Péter apostol kérése: Uram te légy lábaimnak szövétneke.

2013. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Utolsó azokat is figyelembe vehetnéd amikor a legjobb, legodaadóbb emberek halnak meg igazságtalanul, vagy bánik el velük úgy az Isten, hogy földönfutók lesznek, és éheznek az utcákon, míg a csaló, hazug, gonosz, önző emberek úszkálnak a pénzben és mindent megkapnak. Véletlenek vannak mint az a hajó lekésés de az, hogy ilyen igazságtalanságok legyenek a Földön az ellen az Istennek tennie kellene valamit
2013. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
36%
Ezt ne nekem mond meg,hanem Istennek.
2013. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Talán nem tud róla? Ő is inkább félrenéz, segítség helyett?
2013. jún. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
40%

Biztos,hogy nem tudok minden kérdésetekre válaszolni,de nem szégyellem magam. nem azért,mert szégyentelen vagyok,hanem,mert minden kérdésre válaszolni senki se tud. De amikor ilyen kérdéseket kapsz magadtól,vagy mástól,,mindig gondolj Jézus keresztjére

Isten minden tettének oka van: Nem vette le bűntelen Fiát a keresztről,mert azért kűldte ide,hogy meghaljon a mi bűneinkért helyettünk. S majd feltámadjon,ezzel bizonyítva hogy valóban Úr mindenek felett. A bajbajutott embert szánom. Betéve tudom,hogy mi a rossz.Én se éltem elefántcsont toronyban. Olyankor Imbán kell kérni Isten segítségét.

Ha nem ezt tettük volna.most én is hajléktalan lennék. "Hála" neked mszmp-ből lett mszp.

2013. jún. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 a-gergő-egy@ ***** válasza:
ha ezt te megkérdezed akkor te mások véleményéről fogod megalkotni a véleményedet és ez így nem helyes ha hiszel benne és a segítségét kéred a mennybe az örök igaz életbe kerülsz de ha eltaszítod a pokol tüzén fogsz szenvedni.én csak ennyit tudok mondani vagyis írni erről remélem ez segít a jó útra térni. :-)
2013. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
55%
Azt hittem, hogy az ilyen Bíró Miklós-féle emberek már kimentek a divatból kb. a középkor óta. Ezeket te most komolyan is gondolod, amiket ide leírtál? :D Mert akkor ennyi erővel, akik a reptoidokról meg a lumbulábiaiakról írnak sztorikat itt a gyakorin, azok sem sokkal gázabbak :D Őket lehet fikázni, a vallásosakat meg nem? Paradoxon.
2013. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
43%
Kérlek ne higgy, legyen egy értelmes emberrel több a földön, és nyiss ki a 2000 éves mesekönyv helyett egyet a tudományokról.
2013. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Isten elég tág fogalom. Istennek magát az erőt nevezzük ami megalkotta az életet. Ez nem biztos hogy egy személy. Nevezhetjük Istennek azt az erőt is ami elindította a nagy bumm-ot. Azt is el kellett indítani valaminek. Szóval nem tudom hogy ez igen vagy nemnek bizonyul. Mert a bibliai Istenben nem hiszek,hanem csak a fizikai erőben ami megteremtette a világunkat.
2013. jún. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim válasza:

Na, az van, hogy aki a földön szenved, az üdvözül. Már ha megérdemli. "Könnyebb a tevének átmenni a tű fokán, mint a gazdagnak bejutni a mennyek országába." Azaz, ha gazdag vagy, akkor pokolra jutsz. Még akkor is, szerintem, ha tisztességesen szerezted. Mert ha helyén van a szíved, nem lehetsz gazdag. Hogy lennél gazdag, ha rendes vagy, és adakozol a rászorulóknak? :) Úgyhogy, kedves #2 a barátod most a mennyből figyel téged! :)

És igen, maximálisan hiszek istenben.

2013. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!