Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Amityville. Szerintetek...

Amityville. Szerintetek tényleg volt valóságalapja ennek az egésznek, hogy a házat valamiféle gonosz erő uralta?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 00:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem hiszek annyira ilyen ezotériás dolgokban,de erre azt mondom hogy végülis lehetséges,szóval valami valóságalapja volt.
2013. jún. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hogyne. Itt is gonosz erők vannak. Nem érzed?
2013. jún. 4. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Persze! Annyi a valóság alapja hogy a ház lakói, egy hibbant pár kitalálták ezt a történetet, hogy a médiába kerülhessenek és ezáltal pénzhes jussanak. Évekig pereskedtek, aztán börtönbe is kerültek ha jól emlékszem. A mai napig több tucat ember élt abban a házban és semmi gonosz erőről nem számolnak be, rengeteg turista is oda látogat. Csak utána kell olvasni mindennek és rájössz mi az igazság.
2013. jún. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Utolsó ahogy látom te nem annyira néztél utána.
2013. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Többet is mint hinnéd... :)
2013. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy volt valaki aki bekattant és azt mondta, hogy a hangok súgták. Mennyi ilyen eset van!
2013. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Láttam a dokumentum filmet erről és nem csak ennyi a lényege hogy bekattant valaki.A rendőrség nyomozása során túl sok volt a megválaszolatlan kérdés és a furcsa körülmény.

Ez után költözött be egy szintén nagy család akik az idő múlásával egyre több és komolyabb paranormális dolgot észleltek.A végén úgy hagyták ott a házat hogy a személyes dolgaikért sem mentek vissza.Csináltak belőle mozi filmet is de az egy sapka szar és igazából az igazi sztorihoz nagyon kevés köze van.

2013. jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De mégis mi lehetett az egésznek az előzménye? Mi történhetett ott még DeFeo-ék előtt?
2013. jún. 5. 23:14
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Azért jó látni hogy sikerült a médiának bekanalazni a jóembereket és elérték a céljukat. :) Boldog a tudatlan, ugye, ugye...
2013. jún. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

Figyelj!

Hiába játszod itt a mindentudó kis agyacskádat.Te sem és én sem voltam ott hogy biztosan kijelentsünk bármit is.Én nem vagyok fanatikus hívő de tapasztaltam már pár megmagyarázhatatlan dolgot életem során.A média az egy szar,szenny de szerintem te is onnan értesültél arról hogy ez egy baromság.Ennyi erővel én is írhatom hogy elbutít téged a média.

2013. jún. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!