Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan idézzek szellemet ami...

Vad-Ász kérdése:

Hogyan idézzek szellemet ami megvéd engem?

Figyelt kérdés

2013. máj. 4. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szellemet ne idézz kitudja h mi/ki jon le.a.túlvilágról lehet hog egy démon.nem ajánlatos
2013. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szellemek nem léteznek. Idézgethetsz, semmit nem nyersz majd el vele.
2013. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

múltkor 2 osztálytársam elkezdet szellemeket idézni úgy próbáltak hogy egy papírra szavakat tárgyakat neveket számokat írtak fel és az 1ik lány üdítős kupakját(egy kubu-s üveg fém kupakja volt) tették a lapra és az ujjuk hegyével azt tologatták és azt mondták hogy ez nem ők voltak hanem a szellem és már mindenkit nagyon idegesített és amikor engem akartak ezzel hülyíteni pár napon keresztül akkor elegem lett és másnap vittem egy erős mágnest és avval elkezdtem mozgatni a kupakot úgy megijedtek hogy azóta nem csinálják többet

én és páran akik tudták hogy én voltam még ma is szakadunk rajtuk ahogy a teremből kifutottak és becsöngetésig be sem jöttek de még ma is megijednek amikor a huzat becsapja az ajtót

2013. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, ha nem értesz, hozzá, mert rosszul jársz.
2013. máj. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Isten mindig védelmez!
2013. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
NYugottan idézzél csak ha megjelenik mond neki h menny haza, vagy ha nem megy haza üsd ki a bugyiábol
2013. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
már elnézést de a kupak mágneses?
2013. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!