Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek Tündérek?

Léteznek Tündérek?

Figyelt kérdés
néha úgy érzem az édes aurákat...
2013. febr. 6. 20:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Mégis mit bizonyítana a Skype? A legtöbb sorozatgyilkos pontosan olyan hétköznapi ember volt, akikről a szomszédjuk se gondolta volna, hogy azok.

Ellenben gyanús, hogy csak meg akarod tudni a valódi kilétem, hogy azután végezhess velem is.

2013. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
akkor éjj velem!
2013. febr. 6. 21:24
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

"légyszi a szeptikusok ne"

Majd ha felnősz úgy irod,hogy szkeptikusok. A pici gyerek még biztosan tudja hogy van mikulás. Majd nagy korában tudja,hogy nincs.

2013. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sorozatgyilkos vagy. Ez az "éjj velem" valami rejtett nekrofil utalás lehet.
2013. febr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Kiszel Tünde
2013. febr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Hogy bizonyítod be valamiról, hogy nincs?


Ez olyan, hogy azt mondom szerintem létezik egy lény amit úgy hívnak, hogy kirikulong, és ez egy szörny ami felfalja azokat az embereket akik nem szeretik a pizzát...na bizonyítsd be, hogy nem létezik? Nem tudod, akkor biza ez létezik :D

2013. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem ez elmond mindent

2013. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
A kirikulong nem létezik, a bizonyíték rá az, hogy rengeteg olyan ember él aki nem szereti a pizzát és még egyiket se falta fel! :D Tessék be van bizonyítva, hogy nem létezik :)
2013. febr. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Jó hát nem ehet meg mindenki egyszerre, csak szép lassan :D De majd eljön a nap mikor elmegy azokért akik visszautasítják az élet ilyen becses ajándékát :)
2013. febr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
könnyebb bebizonyítani ,hogy nincs,mint hogy van! :D az ember képes arra,hogy dolgokat beképzelni/oda képzel csak azért,mert elhiszi,hogy ott van és létezik :D
2013. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!