Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tehetnék a hiszékenységem...

Mit tehetnék a hiszékenységem ellen? . Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nekem az a nagy problémám van hogy pl. kb 2 hete olvastam bloody mary ről és jól el is hittem h létezik meg minden...aztán slender man-ről is és attól is jól beijedtem...ugy beképzelek dolgokat....mt tehetnék ez ellen??hogy ne legyek ezekre ilyen "érzékeny".....ja és 14 éves vagyok....lécci normális válaszokat!!

2012. nov. 9. 19:43
1 2
 11/17 Karesz6969 ***** válasza:

...és azt se hidd el, hogy ne hidd el..:-)


A te hitedtől - és másétól is - függetlenül létezhetnek olyan lények, akiben senki sem hisz...mert ez nem hit kérdése.

2012. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem hát, de szellemek akkor sem léteznek.
2012. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ja ertem.csak hogy ezeket a faszsagokat ne vegyem ilyen komolyan.xd
2012. nov. 10. 19:44
 14/17 Karesz6969 ***** válasza:

Mert te ezt kategorikusan kijelented?

És bizonyára ennek a kijelentésnek akkora ereje van, hogy befolyásolni tudja a létet?


...na látod...

2012. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nemugy ertettem hogy ezeket a dolgokat.hanme azokar amik egyaltalan nem igazak es kamu az egesz...az ezoteriaval semmi gondom sot.tosztelet azoknak akik ezzel foglalkoznak...faszsag alatt ezeket a kamu dolgokat ertem...
2012. nov. 10. 19:49
 16/17 Karesz6969 ***** válasza:
Igen, szelektálni azt nem árt valóban.
2012. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én kipróbáltam az éjféles rükörbenézés,meg a háromszoros bloody maryst is,és meghaltam....fú.hát drága egyszerűen képzeld őket vicces helyzetbe!hidd el hogy azonnal kiröhögöd őket :D
2012. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!