Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Loch Nessi szörny? Létezik-e...

Loch Nessi szörny? Létezik-e vagy sem, szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én nem hittem benne, viszont nagyon durva képeket lehet látni a neten! Persze nem a photoshopposokra gondolok, hanem azokra, amiken tényleg látszik, hogy eredeti. Már ha egyáltalán azok eredetiek-e. Szerintetek? Mi lehet rá a magyarázat?

Ha photoshop az összes, akkor miért csinálták? És hogy lehet az, hogy többen is hasonlóra csinálták? Vagy mi lehet a természetes, racionális magyarázata?

És ha mégis létezik, akkor hogyhogy nem bukkan már fel és hogyhogy csak messziről, és olyan ritkán lehetett látni?

Mindenféle vélemény érdekel!

Lécci normális válaszokat adjatok!

Előre is köszi!



2012. szept. 30. 19:17
1 2
 11/19 anonim válasza:
Beno, reptoid arraza, ezintasun zati bat galdu dut.
2012. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Kösz szépen a kedves válaszokat!!! :@

Először is, én nem azt mondtam, hogy azok a képek igaziak, nyilván nem vagyok szakértő. És nem is azt szántam nyomós érvnek, hogy "szerintem igazi". Ezt én egy k*va szóval nem említettem.

Másodszor pedig én is azt írtam, hogy az a legvalószínűbb szerintem is, amit tudományosan leírt az egyik válaszoló (a legnormálisabb!!!). Én nem is azt állítottam, hogy nem igaz, nyilván ebben sem vagyok szakértő. Csak a bennem felmerült kérdéseket tettem fel e kapcsán... ennyi! De szintén egy roh@dt szóval nem állítottam, hogy hazugság és nem hiszem el, de el lehet még egyszer, értelmesen olvasni azt a válaszomat is, ha gondoljátok!

Én meg azt utálom roh@dtul, hogy egy kérdező feltesz vmilyen kérdést, ami foglalkoztatja épp, és rögtön le van hurrogva. És rengeteg kérdésnél van ez. Kifigurázzák, leb@sszák. Pedig a válaszolók sem tökéletesek, csak itt játsszák az "Istent" meg a mindent tudót, stb., stb. (Tisztelet a Kivételnek!)

És mielőtt még ez jönne.... ezt most nem a Loch Nessi szörny kapcsán írtam (a mindentudót), hanem a lekezelő válaszok kapcsán!


És a NORMÁLIS válaszokat köszönöm szépen!!! :)

2012. szept. 30. 22:49
 13/19 anonim ***** válasza:

Miért lenne szörny?

Megevett valakit?

2012. okt. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#13-as, nem elvileg senkit nem evett meg. :D

Csak mindenki így emlegeti, és gondolom ismertebb ezen a néven, mint a "Nessie"-n. :)

De tényleg csak azért tettem fel ezt a kérdést, mert kíváncsi vagyok mások véleményére is. Ahogy én is leírom a saját véleményemet róla.

2012. okt. 1. 17:09
 15/19 Shai-Hulud ***** válasza:

Szerintem nem létezik.

De sok környéken lakónak ad megélhetést a nem létező szörny.

A környéket a kutya nem ismerné, ha nem híresült volna el a tó a benne (nem) lakó viziszörnyről. Így viszont turisztikai célpont lett, rengeteg pénzt hagynak ott a turisták, meg az amatőr szörnyvadászok, fotósok.

Természetesen a helyiek táplálják a legendát, hiszen ez a legelemibb érdekük...


Pedro

2012. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Pedro, köszi a normális választ! Szerintem is valószínűleg igazad lehet. :)
2012. okt. 2. 17:41
 17/19 anonim válasza:
grendo murchiago vas den santare
2014. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Eléggé későn válaszolok, de azért elmondom a véleményem.

Őszintén szólva én elhiszem. Mert ha nem is szörny, de valami biztos él Loch Ness-ben. És végülis nem kell mindenben kételkedni. Rengeteg olyan kép van amin nagyon valóságos.

Lehet, hogy csak egy legenda, de én szeretek abban a hitben élni, hogy létezik.

A farönkös elméletet én hülyeségnek tartom, de hát ízlések és pofonok.

Lehet, hogy örök rejtély marad, lehet egyszer kiderül, ki tudja. Addig is lesznek olyanok akik hisznek benn, és olyanok is akik nem.

Ha pedig tényleg létezik, akkor békén kell hagyni. :)

2014. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
77%
Az a tó tized akkora, mint a Balaton, igaz legalább tízszer olyan mély. Egy ekkora tóban a mai technikai felszerelésekkel mindent meg lehetne találni, főleg, ha direkt keresi az ember.
2014. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!