Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi ez a sok hülye kérdés?

Mi ez a sok hülye kérdés?

Figyelt kérdés
a görényember a kopasz kutyaember vagy mi, a mátrai fanyűvő. Én ha admin lennék bisztos hogy az összes ilyen hülye kérdést kitörölném!!!! Miért írnak ilyen hülyeségeket?
2012. ápr. 15. 19:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
21:45: IQ? Nekem mindig azt mondták hogy 18 év alatt nem lehet mérni mert még fejlődésben van az agy. Amúgy tudok én helyesen írni csak másik gépen voltam a mamáméknál és már mentünk haza így siettem.Amúgy ha valaki admin miért lenne kötelező helyesen írni? Lelövik érte?
2012. ápr. 16. 15:19
 12/14 A kérdező kommentje:
De még a szellemeset ,boszorkányosat megértem,meg még talán a jeti vagy valami ilyesmi. de ilyen hülyeségeket....
2012. ápr. 16. 15:20
 13/14 anonim ***** válasza:
De a Mikulás az létezik ezt a Húsvéti nyuszitól tudom szóval az info tuti biztos!
2012. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik ne olvasd,okoska!
2012. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!