Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan idézzek szellemet?

Hogyan idézzek szellemet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 15:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám,hogy ne idézz csak ha nagyon fontos pl. egy meghalt család tag nagyon hiányzik vagy valamit meg kell vele beszélned ebben az esetben nem anyira veszélyes de azért ebben is van egy kis rizikó
2011. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A Csöbárd ***** válasza:
100%
Nos, való igaz hogy nem túl biztonságos dolog. Rengeteg bátorságot és botorságot követel meg ez a művelet. De természetesen, ha tisztában vagy a következményekkel és eléggé merész vagy akkor nyugodtan tudom ajánlani. Azonban a folyamatát (ami mellesleg igen egyszerű) nem fogom ilyen hitvány világhálós mocsokra leírni. Úgy vélem hogy magad is reá tudsz jönni. Igen, igen, azt hiszem hogy csak akkor vagy igazán rátermett a feladatra hogy ha erre a kérdésre magad találod meg a választ. Én természetesen csak azért nem csinálok ilyet mert az hihetetlenül nagy ostobaság lenne.
2011. dec. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 darkgirlrosetta ***** válasza:
Sehogy,nagyon veszélyes. Elhiszem,hogy kíváncsi vagy meg minden,de a szellemidézés veszélyes játék,ha a nyakadon marad a megidézett,azt is megbánod,hogy megszülettél.
2012. jan. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Engem már egy ideje követ egy. Most is nehéz leírnom miatta. Amikor egyedül vagy egyetlen emberrel sétálok akkor még tudtomra is adja a hátam veregetésével, mintha valaki mutatni akarna valamit, de sosem volt ott senki. Már egy elég hosszú ideje nem éreztem igazi boldogságot és sose vagyok kipihent. (Megvan a 8-9 óra alvás)

Ne idézz senkit és semmit. Akár idézés nélkül is találhatsz magadnak ilyen "lelkitársat" ahogy én.

2016. okt. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!