Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Temetői Furcsaságok mi lehetet...

Temetői Furcsaságok mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Haverokkal olyan éjfél körül (még nyáron) kimentünk szétnézni a temetőbe. Nincs semmilyen őr, se kamera semmi. Ahogy haladunk a sírok felé a csajom mondta, hogy forduljunk vissza, mert ebből baj lesz. Én hittem neki elmentünk és kérdeztem miért menjünk el? Amint ez kimondtam a szemem sarkából láttam, hogy valaki közeledik felénk. Kicsit arrébb ment a csajom és megfordultam és egy lebegő fehér tépett ruhájú alak jött felénk. Csajom elfutott én oda dobtam egy követ meg egy fadarabot és elment. Mái napig csak találgatjuk, hogy ki vagy mi lehetett az.
2011. nov. 1. 18:02
1 2 3
 21/30 SzellemKutató ***** válasza:

U.I: Amúgy szerintem valamelyik nem túl jóindulatú barátod viccelt meg, vagy valami ilyesmi: ugyanis a szellemek nem ruhában, és humanoid testalakban jelennek meg.

Tényleg, esküdni mernék rá, hogy ennek semmi köze a szellemekhez.

Meg lehet nyugodni, és ezt mondd meg a barátnődnek is, ha még nem nyugodott meg.

GH

2011. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 User 4574 ***** válasza:
Valószínüleg pontosan az volt, amire gondolsz. Igen, egy szellem. És amúgy mákod van, az ilyesmi elég ritka.
2011. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 User 4574 ***** válasza:
Vitatkoznék szellemkutatóval, mert általában a haláluk idején viselt ruhákban szoktak megjelenni, ha! Felvételen egy teljes alakos jelenést elcsípni para-Pulitzer-díj!
2011. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 SzellemKutató ***** válasza:

Üdvözlet!

Kedves Usher 4574! Én is vitatkoznék veled, ha lehet. Miből gondolod? Talán láttál már egy szellem? Ruhával? Hidd el, a szellemek energiája nem elég egy ruhába öltözött test megjelenítéséhez. Általában alaktalan, plazma jellegű füstszerű alakban láthatók: egy-két másodpercig. Szín szerint nem fehér, inkább ködös, feketés. Ez fizika.

GH

2011. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
melyik idióta jár éjfélkor a BARÁTNŐJÉVEL 1 temetőbe? XD
2011. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Ferry123 ***** válasza:

SzellemKutató én is vitatkoznék ha meg engeded.

Te honét veszel ennyi mindent a szellemekről. Én sátánista vagyok és már sok mindent láttam és volt már olyan szellem amely ruhában járt ember alakban. Javaslom néz el a Holtak erdejébe és ott mindent megtudsz.

2011. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Mi az hogy GH? Guruló halál? amúgy szerintem csak egy hajléktalan volt odament jattot kérni ti meg összeszartátok magatokat. Legközelebb inkább adj neki pénzt azt akkor nem lesz szakadt ruhában. Kiskoromban énis beparáztam egy csövestöl azthittem szellem mert csak 1 szeme volt. meg foga is... szerencsétlennek csinálj egy szendvicset!!! ahelyett h képzelődsz
2011. dec. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 User 4574 ***** válasza:

Üdv Szellemkutató!


Igen, van tapasztalatom a szellemvilággal, még kettő darab egész alakos jelenéssel is. Értem a nézőpontodat, tudom, hogy mire gondolsz. De ez csak a fizikai manifesztációra vonatkozik, ezért írtam azt, hogy FÉNYKÉPEZNI egész alakos, teljes jelenést nagy dolog. De ettől még az asztrálsíkon mozgó entitások, mint önmaguk gondolati reprezentációi, fel vannak öltözve :), és mint ilyen, a legutóbb megtapasztalt fizikai képben általában.

Üdv.

2011. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
B*zd meg Szellemkutató! Egy cipőben járunk,há' akkor legyünk haverok,mibe,hogyha elfogadod akkor az én történetemre nem találsz magyarázatot ? Személyesen is találkoznék veled,mert szeretek barátkozni,de Németországban vagyok. Scheiße,Németben itthon vagyok :D Német vagyok
2012. okt. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Igazolni tudom, hogy a történet igaz. A nagypapámnak még mindig fáj minden porcikája, úgy megdobáltad!!!A csajod meg felverte papa haverjait a nyugdíjasklubban.
2013. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!