Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Temetői Furcsaságok mi lehetet...

Temetői Furcsaságok mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Haverokkal olyan éjfél körül (még nyáron) kimentünk szétnézni a temetőbe. Nincs semmilyen őr, se kamera semmi. Ahogy haladunk a sírok felé a csajom mondta, hogy forduljunk vissza, mert ebből baj lesz. Én hittem neki elmentünk és kérdeztem miért menjünk el? Amint ez kimondtam a szemem sarkából láttam, hogy valaki közeledik felénk. Kicsit arrébb ment a csajom és megfordultam és egy lebegő fehér tépett ruhájú alak jött felénk. Csajom elfutott én oda dobtam egy követ meg egy fadarabot és elment. Mái napig csak találgatjuk, hogy ki vagy mi lehetett az.
2011. nov. 1. 18:02
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
rókaszellemet? és h nézett ki? MOndott valamit . Tyúklopás közben ölték meg ?
2011. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
31%
Önszuggestció. Tudat alatt ezt akartad látni. Egy kis különlegességre vágysz.
2011. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
78%

"Csak és kizárólag normális válaszokat akarok!"

"Kategória: Ezotéria > Természetfeletti lények"


Ez azért nem semmi...

2011. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Liza,te minden kérdésre az önszuggeszcióval válaszolsz?

elég uncsi.

2011. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
a valóság uncsi. mindíg úgy tőrténik, hogy sötétbe egy jó kis amcsi horror film után nem sokkal látunk ezt azt.
2011. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Lehet h uncsi,de jobb ,mint a kitaláció.

Persze lehet h te haluzol egy horror után...ezt nem kéne másra is rámondani.

2011. nov. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
A valóság az uncsi nektek, tudatlatt van benned a horoor film és ezért kivetülnek a sötét árnyakat megformálva a tudatalatti.
2011. nov. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

"A valóság az uncsi nektek, tudatlatt van benned a horoor film"

Bennem szoftp0rnó van. Veled.

2011. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkorom 90%-át egy temető közelében lévő házban éltem.Minden nap este-reggel,bármikor mikor ott játszottunk semmit nem tapasztaltunk.Nincs semmi a temetőkben se több szellem mint máshol.Ez csak tévhit,legenda...
2011. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 SzellemKutató ***** válasza:

Üdvözlet!

AZ előttem szóló P.Noémi88-nak igaza van: az,hogy a szellemek a temetőben vannak tévhit. Mindenki arra gondol, hogyha egy helyen halottak vannak, ott szellemek is. Pedig a kísérletek, bizonyítékok szerint az entitások nem hely, hanem személyfüggők. Inkább az élő társaikkal vannak, Mint a haláluk helyszínén, vagy a holtteste mellett. Ez azért van, mert a legtöbb szellem nem tudja magáról, hogy valóban halott. Ezért visszalép az életbe, és úgy csinál, mintha még élne: iskolába "jár" "dolgozik". A temetőben legfeljebb azok "kísértenek" amelyek ráébredtek, hogy holtak.

GH

2011. nov. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!