Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha le'teznek va'mpirok akkor...

Lupus fang kérdése:

Ha le'teznek va'mpirok akkor le'teznek ve'rfarkasok is? Hogy hogy?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 09:33
1 2
 11/15 x) ***** válasza:

A mai értelemben vett "Twilight" féle vámpírok nem léteznek. Vannak beteg emberek akik pszichés késztetést éreznek arra, hogy emberi vért igyanak. Ettől komoly betegségeik lesznek és meghalnak elég hamar. És emellett rendesen táplálkoznak tehát nem vámpírok. Vérfarkasoknak meg farkasembereknek meg régen azokat titulálták akik egy betegség miatt szőrösebbek voltak a normál embereknél, néha az egész testüket szőr borította. Ezért könnyen lehetett azt hinni hogy farkas-ember hibridek. Ma is élnek ilyen emberek...

Tehát a válaszom: nem, nem léteznek és nem háborúznak egymással.

2011. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hu ima'dlak titeket nagyon sokat nevettem fo''leg a Werevolf~os e's a te'lapos sztorin ...............de e'n valahogy me'gis hiszem h le'teznek..........
2011. okt. 14. 20:06
 13/15 anonim válasza:

Igenis, léteznek! Hét tanúm is van rá!

Hófehérke


Info itt: www.népmesék.meseország (ja, és valahol egy kukac)

2011. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
eszmeletlenek vagytok elpoenkodjatok pedig ez egy komoly kerdes,,,,,,,,,,,,,,,,,oke sokat bevettem a kommenteken.....de nem kaptam igazi valaszt...............
2011. okt. 15. 19:51
 15/15 anonim válasza:

Nem látattok mèg vámpírt?

Akkor szivesen...

~Vámpírvadász

2015. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!