Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meg lehet idézni konkrét...

Meg lehet idézni konkrét (szellem) személyeket?

Figyelt kérdés
A humor heroldoknak előre is nem, nem Caspert akarom megidézni. Nem is akarok idézni mert nem akarom magam tönkretenni. Arra lennék kíváncsi hogy ha Hitlert akarnám megidézni, akkor lehetne -e Őt? Vagy Sztálint? De inkább mégis Hitlert. Hogyan lehet megidézni a konkrét szellemi lényét? És tudna magyarul? Vagy németül beszélne?
2011. júl. 4. 23:42
1 2
 1/12 Chiggy válasza:

Nem rég olvastam erről egy könyvben. Azt írta, hogy attól függetlenül, hogy mikor élt az illető és mikor halt meg, vagy reinkarnálódott, meg lehet idézni. Ha már meg volt a reinkarnáció, arról lehet, hogy maga a szellem fog beszámolni nekünk. Tehát, ha Hitlert idézed meg vagy Sztálint vagy akárki mást, igen az valóban ő lesz.

A korábbi szellemidézős tapasztalataimból pedig azt szűrtem le, hogy igen, "tudnak" magyarul. :) Legalábbis értik a kérdéseket.

A szellemidézéshez szeánszot kell csinálni. Legyetek minél többen, úgy több energiát tudtok sugározni, meg nem is lesz annyira félelmetes.

Remélem tudtam segíteni.

2011. júl. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Persze, épp most tölti Hitler a felest, rendzetünk egy póker partit, Sztálin is itt van na meg Mussolini is, nagy party arcok:D
2011. júl. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
XDDD
2011. júl. 5. 01:33
 4/12 KovacsAdam válasza:
szerintem nem
2011. júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
meg.
2011. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
olyan nyelven beszélne amilyen nyelvü volt. de mi a pöcömnek akarod te megidézni hitlert xD?
2011. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem akarom mert nem játszom az ilyen dolgokkal. Csak érdekelt. Amúgy ide leírná valaki hogyan kell szellemet idézni? SOHA NEM PRÓBÁLNÁM KI!!! csak érdekel.
2011. júl. 5. 20:28
 8/12 anonim ***** válasza:
sehogy, nincsenek szellemek
2011. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
3ember.megrajzolni az idézö kört.szines gyertyák 1kép akiröl akarsz bevágod a kör közepére.egymáskezét megfogjátok a kör körül azt gondoltokrá enyi.
2011. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azé szerintem ez a kérdés nem erre az oldalra való hitlert meg sztálin a legszörnyűbb emberek voltak és te őket akarod megidézni?Még a nevét sem kellet volna neked ki írni.Azért gondolkozz el rajta most mit csináltál.(örülj hogy valaki nem nácizott még)
2011. júl. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!