Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek a vámpírok kihalta...

Szerintetek a vámpírok kihaltak már?

Figyelt kérdés
Szerintem nemzedékről nemzedékre megy szerintem vannak még vámpírok.Azon kívül is ,hogy nem csinálnak feltünést.Én nem úgy gondoltam ,mmint betegség.Esetleg ha vannak olyan emberek akik bíznak és hisznek ebben.Azokkal privátba szíwesen beszélgetnék erről. :D
2011. jún. 27. 15:36
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Nemlehet tudni, hiszen akkor régen a maják, honnan vették a vérszívó emberi lényeket??Bár erre magyarázatot ad egykét betegség is, bár kitudja.
2011. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Na, mielőtt összevesztek itt a pasimon(előző oldalon említett D.S.) felvilágosítalak titeket cicukáim, hogy már 200 éve ismerem, szóval le lehet cuppanni róla. az enyém :)

üdv:

249/L


UI: ne röhögjetek, mert ebben semmi vicc nem volt

2012. febr. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Senki nem a te pasid..Ez nem pasi vélemény oldal.
2012. márc. 22. 19:47
 24/24 anonim ***** válasza:
22/23 te beteg vagy?
2013. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!