Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehet? Már a szőr is...

Ez mi lehet? Már a szőr is áll a hátamon néha. Lent írom

Figyelt kérdés
A kutyám mostanában éjjelente egy pontra koncentrál feláll a hátán a szőr és morog, néha-néha nyüszít is és folyamatosan az előszoba felé néz. Nagyon ijesztő és már ráz a hideg folyton. Nem kiskutyám van, Staffordshire terrier-Boxer keverék.Mi a franc lehet ez? Már nagyon ijesztget
2011. jún. 26. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdező!


Az állatok általában érzékenyebbek pl a szellemekre vagy más alapvetően energiából álló jelenségekre entitásokra.


Nem egy képet láttam ahol egy macsaka vagy egy kutya egy pontra meredt. lefényképezték és csaka fényképen jött ki hogy volt ott egy orb - szellemgömb vagy egyéb más.



a lényeg hogy ne rettenj meg igyekezz higgadtan kezelni a helyzetet.


Bármi is legyena háttérben ki lehet deríteni s kezelni lehet a megfelelő módszerekkel.


Jó lenne kideríteni első körben hogy mivel is van dolgod. Ha ez a dolog már nem egyszer történt meg vagyis hogy a kutyád már többször jelzett azt azt jelentheti hogy nem akar bántani a vendéged.


Ha akarna már kaptál volna egyértelmű jeleket. Rossz álmok zavart közérzet nyomasztó érzés hogy mindenhová követ valaki, vagy fizikai megnyilvánulások. repülő leeső tárgyak stb...


Amíg passzív a dolog addig amondó vagyok hogy lehet egy rokon vagy barát esetleg teljesen semleges szellem. De lehet hogy csak egy orb ami pedig mégannyira sem veszély forrás. Legalábbis nem tudok róla hogy bárkinek is baja esett volna tőlük.


A legegyszerűbb amit tehetsz hogy megmondod a vendégednek hogy megijeszt téged az ottléte és megkéred hogy menjen el békével. A legtöbb esetben elmennek. Ha mégis maradna és tovább megy a dolog akkor érdemes megtisztítani a lakást. Kvázi kijebb tenni az entitást.


A wiccában pl ezt sósvizzel végzik. Egy pohár vízbe tegégyél egy kevés sót és járd végig a helységeket ablkaokat ajtókat és minden megállónál mondj pár sort


pl


vízzel sóval körbejárom

házamtól a rossz elálljon.


de lehet bármi más is ami neked megfelel és nem is kötelező rímelnie de ajánlott.


ezt végezheted füstölővel is vagy zenével.a legtöbb wicca a saját istenéhez vagy istennőjéhez fohászkodik hogy segítse a tisztítást.


Ez sokszor segít.


De ezt végezheted szenteltvízzel is ha a kereszténység közelebb áll hozzád.


bízzunk benne hogy ennél tovább nem kell menned. Innentől még van feljebb és erősebb megoldások de a szép szó alegtöbb esetben segíte.



És persze ne felejtsd el hogy semmivel sem erősebb nálad csak azért mert esetleg olyan dolgokat produkál amiket nem értessz. Te is szellem, élek vagy csak testtel rendelkezel. de minden képességed megvan ami akármelyik entitásnak. ha hiszel benne semmi bajod nem eshet és békén hagy bármi is legyen.


nyugalom és higgadtság!

2011. jún. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
24%
Utolsó. Ezt az Odaát című sorozatból vetted? xd
2011. jún. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

b@zdmeg úgy birom amikor szkeptikusok az ezo témában vannak :) gratulálok nekik :)

amúgy szerintem szellemet lát mert az állatok látják őket.próbálj meg beszélni a szellemmel ha félsz akkor csak kérd meg hogy menjen el békében.

2011. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én meg azt bírom amikor úgy beszéltek ezekről hogy orb meg entitás mintha bizonyítottan létezne vagy mintha egy tudomány ág lenne meg hogy körbe mész sós vízzel de lehet szentelt víz meg lóhugy is közbe mondj egy varázsigét de lehet akármi meg rímelni se kell ennyi erővel mikor viszem be a teát a szobába és közbe beszélgetek anyámmal elzavarom a szellemeket -.-

A kutyád lehet érez valami rágcsálót, kártevőt abbol az irányból vagy hallja a neszt ahogy a falba van de még ezernyi logikus magyarázat is lehet. Ha annyira kíváncsi vagy kapcsold fel a villanyt és menny oda és ha ott a szellem én megeszem a billentyűzetem(nyersen).

2011. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Hát akkor én is... :|||
2011. jún. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ássátok el magatokat.SZELLEMEK LÉTEZNEK!!!!!!!!!!MÁR LÁTTAM IS!
2011. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ú srácok beszorultam egy előszobafalba. Valaki segítene?

Üdv,

Casper a barátságos szellem

2011. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én nem értek egyet az első válaszolóval.

Paranormal activity!!!

Simán lehet Démon,ami nem emberi lény és nincsenek jó érzései,és nem akar jót az embernek,de neki van valamije amivel feldühítheted.Ez lehet szavakkal való hergelés,értem ezalatt a gúnyolást,kinevetést,provokálást.

Persze lehet más is de az nem feltétlenül igaz,hogy nem akar neked rosszat.Csak lehet,hogy nem uszítottad még magadra.De hangsúlyozom még egyszer:NEM BIZTOS HOGY DÉMON

Mindenesetre én hívatnék egy démonűzőt,de nem akarlak megijeszteni,csak ne vedd félvállról,de ha a kutyád már nem ugat akkor nincs gáz szerintem:D

2011. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
82%
Az én kutyám is hasonlóan viselkedett, 2 éven keresztül. Nagyon furcsa dolgok is történtek, amik nem megmagyarázhatók, és ép ésszel nem felfoghatóak. Amikor a kutyám elkezdett így viselkedni, már azt hittem megőrülök, 2 évig bírtam, aztán elköltöztem. A kutya abban a házban maradt, ill. udvarban, ahol volt is, megvakult.
2011. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tibroda ***** válasza:
A hirtelen viselkedés az is jelentheti hogy megszálta egy szellem és egy lidérc szóval nagyon gyorsan hívj egy lidérc irtót nagyon feszélyesek én nem tudok menni én is szellem szakértő vagyok de sajnos még csak kezdő. :D ha segíthetek valamit küld el az emailra. Szia
2011. júl. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!