Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan hívjam az őrangyalomat?

Hogyan hívjam az őrangyalomat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék vele beszélni. tudom hallottam hogy beszélhetek hozzá mert mindig hallja meg minden. de ez nekem nem elég. én látni is akarom. és nekeljen hozzá semilyendrága cucc...:S lécci, komolyan gondolom, vicc kizárva. rendes válaszokat kérek!
2011. jún. 20. 19:48
1 2
 11/19 anonim válasza:
1. vagyok, és komolyan mondom. Ki kell nyitni a 3. szemet. Meg kell tanulni aktivizálni.
2011. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 klixa ***** válasza:
54%

Kedves Kérdező,


Ha már hallod az Őrangyalod, akkor az jó jel, mert ma sajnos nagyon kevesen képesek nemcsak meghallani, hanem egyáltalán megfogadni azt, amit mond! Hogy hogyan tudod őt látni? Majd ha úgy dönt, hogy alkalmas vagy rá, hogy lásd! De azt gondolom, mi emberek ehhez túl hitetlenek, túl "emberiek" vagyunk, és nem tudjuk ezt értékelni, vagy egyáltalán, a látványukkal mit kezdeni.

ha tényleg figyelsz, akkor azt tudod érezni, amikor megérint! Kérd tőle, hogy ha alkalmasnak és érettnek talál a találkozáshoz, akkor láthasd őt! Lehet, hogy "álmodban" fog előtted megjelenni. Egyébként vannak, akik foglalkoznak őrangyal kommunikáció oktatással, próbálj a utánanézni a selfness-nek, biztos kapsz segítséget!


Remélem tudtam segíteni!

2011. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 klixa ***** válasza:
az előzőhöz: érdemesebb úgy keresned, hogy "let selfness".
2011. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Gyere ide JÓÓÓzsi!! Amúgy az enyémet Bélának hívják, ő mondta hogy a tiéd Józsi!
2011. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
a 102es melléket kell kérned
2011. jún. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
37%
Tudakozóba kérd el a telószámát.
2011. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A 104-el.
2011. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Petinek
2011. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Lassador válasza:
Minden őrangyalnak van neve. Ha van szerencséd akkor majd egyszer talán megtudod. Viszont te ne nevezd el önkényesen, mert azt nem szeretik.
2011. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!