Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg léteznek a poltergeistek?

Tényleg léteznek a poltergeistek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 18:33
1 2
 11/20 Ghostboy ***** válasza:
és mi bizonyítja hogy bármelyik egyéb magyarázat valóban helyes? amúgy meg angliába kifelyezetten a megmagyarázhatalan halálesetekre szakosodott szellem vadász rendőrség is működik...
2011. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld be kérlek ezt a szellemvadász rendőrséget
2011. jún. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Ghostboy ***** válasza:
erről olvastam egy idős nő haláláról szóló cikkben már nem most. úgy találták meg hogy a lakása össze vissza volt borogatva betörésnek nincs jele ő meg halott volt és egy idős nő nemhiszem hogy szekrényekkel dobálózik... na m1 nem vitatkozok
2011. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Ghostboy ***** válasza:
itt a honlapom akit érdekel nézze meg. :) [link]
2011. jún. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hol olvastad? Nem vitatkoznod kell, hanem ha állítasz valamit, támaszd alá. Az olvastam valahol valamit az olyan, mintha nem is lenne.

Kerestem a szellemvadász rendőrségi osztályt, de nem találtam. Szerintem nincsenek és amit olvastál fikció.

2011. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
33%
Szerintem léteznek, de ki hisz bennük, ki nem. Én személy szerint igen. De nem anyira, h szeánszokat trtok van hasonlók. De próbáld ki. Malyd ha meghalsz akkor látogass meg. (az utolsó 2 mondatn hülyeség, ne vedd komolyan. XP)
2011. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hallottatok már a TAPS-ről? Amerikában, az USA-ban dolgoznak megmagyarázhatatlan eseteken. Ghost hunters néven fut a műsoruk. Én hiszek nekik, mivel nem hadonásznak keresztekkel és szenteltvízzel, hanem megfigyelnek, kameráznak, hőkameráznak, vizsgálódnak, és először i racionális magyarázatot keresnek.
2011. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%
Igen, hallottam róluk. Jó kis horrorműsor, amit csinálnak. A discovery adja csak le, ami a legáltudományosabb "ismeretterjesztő" tv-csatorna ever. Rendőrséggel dolgoznak? Ugyan.
2011. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Az AXN sci-fi is adja, és nem a rendőrséggel dolgoznak, ezt honnan vetted?
2011. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Naná, hogy léteznek. Nekünk van egy Pityu nevezetű. :)
2011. jún. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!