Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démonológia és vámpirológia...

Démonológia és vámpirológia témájú könyvek?

Figyelt kérdés
Nem mesekönyvekre és regényekre gondolok, hanem olyanokra, amik tudományos nézőpontból közelítik meg a témát. Elsősorban a vérfarkasok, vámpírok, démonok, szellemek, halottak és halotti mágia témakörök érdekelnének.
2011. jún. 11. 19:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
biblia
2011. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Nem nagy szám de tessék:

[link]


van egy elég átfogó mű Walter Scottól a témában de azt sajnos sose fordították le magyarra!

2011. jún. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
38%
Üdv. Hát ez jó téma engem is érdekelne ez. van egy remek könyv. Az emberiség emlékei abba van tudományosan publikált farkasember történet. nagyon brutál. A középkorból. engem is érdekel az ilyesmi. Zorianról hallottál? Egy Koszovói uriember volt. Nem is olyan régen még a dél szláv háború idején történt az eset. Amerikai katonák találták meg és az egyik lejegyezte mi történt ezzel a Zorian nevű emberrel. Na a lényeg, hogy a katona elmondása szerint teliholdkor döbbenetes változásokon ment át. leírása alapján átalakult farkasemberré. de ez még nem minden az írásának a végén megemlíti, hogy elvitték a nasahoz kivizsgálni az ügyet. Koszovóba egy helikopter jött és arra tették fel az embert. A katona úgy fejezi be a visszaemlékezését, hogy el akart menni a nasahoz miután visszatért az usába, de tagadják, hogy lenne a birtokukba bármi féle lény.
2011. jún. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

A Walter Scott könyv angol? Mert az nem probléma:) megmondod a címét?


A másik könyvnek mi a címe pontosan? Emberiség emlékei?

2011. jún. 12. 08:00
 15/26 anonim ***** válasza:
Twilight
2011. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

[link]


itt megtalálsz mindent amit keresni akarsz!

2011. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Démonomágia

előbb linkeltem oldalt, Hermitnek megvan. És hiteles idézések vannak a könyvben!

2011. jún. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Tom Benko ***** válasza:
Mitől hiteles?
2011. jún. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Amire én gondoltam könyv az ez.

[link]

ezen a linken megtalálható. Van benne Ufo, szellem, vámpír, démon, farkasember. és egy csomó misztikus, sötét, legenda történet is. számtalan feljegyzés ókoról, középkorból vietnámi háború idejéből. ez a könyv nekem meg van otthon. érdemes megvenni vagy beszerezni. a farkasemberekről és a szellemekről szólórész nagyon jó.

2011. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Tom Benko ***** válasza:
Utolsó: Olyanom nekem is van, úgy hívják: sci-fi és fantasy irodalom.
2011. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!