Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meglehet idézni a családunkból...

Meglehet idézni a családunkból meghalt személyeket? (pl:dédszülőket) Ti csináltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 19:12
1 2
 11/16 anonim válasza:
De amúgy ti komolyan hisztek ebben? Mivel én még nem láttam rá semmi bizonyítékot, így nem igazán hiszem el ezeket a dolgokat :) Ha egyszer egy szellem végiglebegne előttem a szobában, akkor mondjuk elhinném, de mivel semmi bizonyíték nincs rá, ezért nehéz :)
2011. jún. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hagyjad a dolgot: nem azért, mert baj lesz belőle, hanem mert fogadd el, hogy meghalt. Az emlékeidben tovább él, maradjon is úgy.
2011. jún. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
asztrálutazással
2011. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ne idézz soha semmi ilyesmit, mert nem bizots, hogy vissza tudsz küldeni egy szellemet és nem tudsz mit csinálni ha rádtapad.
2011. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem két nézetem van most:)

1:a halottak nem árthatnak az embernek!

2:Viszont a Démon nem emberi lény,és nem is jó lény,és egy egyszerű idézéssel is megjelenhet.

Ha idézel az azt jelenti,hogy kinyitod a házad ajtaját mindenféle lénynek,s akkor az addig marad,ameddig akar.

NE IDÉZGESS IGAZI MÉDIUM NÉLKÜL!!!!

2011. jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Csabawars válasza:
Szerintem ne idézz régi hozzá tartozókat. Nem azért mert démont vagy esetleg egy gonosz szellemet idézel dehogy is. Az ok egyszerű te hogy éreznéd magad ha mondjuk a szerettedtől elválasztanának egy életre? Mi van ha a papádat idehívod és képtelen vagy visszaküldeni? Elválasztod lehet örökre a másik világtól ami szerintem egy szörnyű döntés lehet. Ez az élők világa. Ha van is itt szellem azoknak problémájuk van. Szenvednek vagy bűntudat gyötri őket. Ide idézed a rokonod akit soha nem tudsz megérinteni vagy beszélni vele mint egy élővel.Még a holtak világába lehet jó dolga volt. Mikor ide idézed olyan mintha a pokolba idéznéd még ha lát is titeket igazán soha nem érhet el és még elválasztod a többi múltbéli családtagtó is ahova viszont te is egy nap csatlakozol. tudom már nagyon régi a kérdés de gondoltam leírom a véleményem:) A démonok meg nemzavarnak. Van 1 angyalom már és mindig túlságosan pozitívan álok hozzá a dolgokhoz.szívesen találkoznék egy különleges lénnyel ^^ Véleményem szerint nem létezik gonosz. Csak meg nem értett. Esetleg fájdalommal teli. Ha valaki hozzám ragadna én csak annyit szűrnék le hogy magányos. És valaki közelébe akar lenni aki mellet lehet. Persze az már személyiség függő mennyire akar kisajátítani . Lehet ártana a kőrnyezetednek mert elakarná tőled üldözni a közel állókat de az irigység és önzés emberi betegség is ha lehet vele beszélni akkor biztos meglehetne vele beszélni a dolgokat^^
2014. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!