Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meglehet idézni a családunkból...

Meglehet idézni a családunkból meghalt személyeket? (pl:dédszülőket) Ti csináltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 19:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jobb nem próbálkozni ilyennel, ha akarnak valamit, akkor úgyis megkeresnek.
2011. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Nem, mert nem hiszek a szellemekben.
2011. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Dien,ő nem akar tőlem semmit,de én szívesen beszélnék vele.Amúgy ismertem és nagyon kedves volt.Nem értem mi baj lehet belőle.
2011. jún. 7. 19:20
 4/16 anonim ***** válasza:
Baj abból lehet, ha valaki más jön helyette. Az ilyen idézéseket csak médium jelenlétében szabad végezni, vagy kizárólag ő csinálhatja, mert tisztában van vele, mit kell tenni, ha valami gáz van. De azok között is sok a csaló, ezért is nem érdemes próbálkozni.
2011. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam,köszönöm,hogy írtad!
2011. jún. 7. 19:27
 6/16 anonim válasza:
hat en nem hiszek ebbe de szivesen meg ideznek 1 par embert:(( hogyan kell
2011. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 -Pimpike- válasza:
A férjem a barátaival idézett szellemeket még ifjú korában csak úgy szórakozásból.Körbe ülték az asztalt és a közepére tettek 1 pohár vízbe arany karkötőt és a szeánsz végén két darabba szedték ki úgy hogy 1 láncszem se volt félbe szakadva mind éppen volt senki nem nyúlt hozzá, ez után hagyták abba.
2011. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Látom nem mondták el elégszer. NE IDÉZZETEK SEMMIT!!! Ez nem úgy müködik hogy megvan az illetö "email címe" és meg is vagyunk. Ha egyszer elküldesz egy levelet, bárki, és BÁRMI fogadhatja azt. Akik low IQ-sok azoknak elmondom hogy a BÁRMIT démonokra, és más életveszélyes entitásokra értettem.
2011. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
huu ez a kerdes es a valasozk brutalisan komojak:( de hol es hogy es menyiert lehetne megideztetni 1ik szerettunket?? hogy tudjak vele komunikalni hogy mit gondol rolam (pl nagy tatm aki 3honappal hunyt el a szuletesem elott )
2011. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem szabad ezekbe a dolgokba belepiszkálni.


Komolyan mondom, tapasztalatból, még az egyszerű interneten leírt mágiák is veszélyesek tudnak lenni, amik úgy vannak megnevezve, hogy ártalmatlan "fehér mágia".


Soha ne idézz senkit és semmit, hagyd a holtakat békén.

Nagyon rosszul járhatsz!

Nem is hiszed, mennyire.

2011. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!