Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szétrobbanó tányér! Magyarázat...

Szétrobbanó tányér! Magyarázat? :o

Figyelt kérdés
Ballagásom napján a családi ebédet követően épp hogy elmentek a vendégek, mosogattunk anyukámmal, és miután betettük a szekrénybe, hatalmas csörgést csattogást hallottunk (pár másodperccel azután h becsuktuk a szekrényajtót). Benéztünk, és pici apró kb fél centiméteres miszlikbe tört (azaz robbant) a középső porcelántányér (5ből a harmadik). A középső lapos része sértetlen, csak a széle, a díszített része szállt szantaszét a szekrényben. Az első ami eszembe jutott, hogy valamely halott rokon kíván sok szerencsét.. persze viccnek szántam, de komolyabban belegondolva, vajon lehetséges ez? Vagy csak minden konkrétum nélkül az h valamiféle szellem munkálkodott a házban?
2011. máj. 30. 20:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mindjárt szétrobban a nadrágom.
2011. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
szerintem meg volt repedve a tányér és a többi tányér nyomása miatt hirtelen nagy erővel szét tőrt.
2011. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 BlackSword ***** válasza:
100%

Nem... De az igen, hogy anyaghibás volt a tányér, feszültség keletkezett benne, és nem bírta el a másik két tányér jelentette plusz terhet...

Ez voltaképpen egy szabályos nyomásvizsgálat teljesen szabályos hatásait mutatja... Majdnem ugyan ez történik, amikor a törőgépben a beton próbatesteket törik...

2011. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
VanDamme bemutatta a halálütést.
2011. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Velem is történik ilyesmi.

1)leesett a fakanàl (de miért az akasztóról?)és ràesett a fûszertartó tetejére, amely 1 métert repült, szilànkokra törve, nagy hanggal, megimételtem ugyanezt de nem törött el és nem repült.

2)elõre hajoltam az egyik fübevaló kiesett a fülembõl, darabokra tört (megpróbàltam a màsikat is leejteni, de nem tört el, 2-szer is megismételtem.)

Tegnap a sarokban a parfis, csak ùgy felborult, semmi nem ért hozzà.

Egyszer bezàrtam a kulccsal az ajtót, bementem a szobàba és hallottam nagy zajt, a kulcs nagyon mozgott a kulcslyukban. Azt hittem be akar jönni valaki.

Remélem ma este nem törik semmi.


En nem hiszek ilyesmiben, azért ismételtem meg dolgokat, szóval nem tudom hovatenni.

2011. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
50%
Nem lehet, hogy a tányér fémszélű volt, és esetleg a mikrohullámú sütő hullámai miatt robbant fel?
2011. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt ilyen

Volt vastag nagyon vastag díszített tányérunk.

Asszem széttörhetetlen üvegből volt.

EGsszercsak roppant meg csörrent valami a szekrénybe.

Összetört és a legalján volt a sornak.

2011. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

:):)Lehet, hogy kialakul egy kisebb földrengés, amelyet mi nem észlelünk, csak a törékeny dolgok.


Nekem egyszer az àgy nehàny màsodpercig, ùgy mozgott alattam el sem tudtam képzelni, hogy mi lehetne.

2011. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Killgun ***** válasza:
47%
Ennyi hülyeséget nem hallottam még xD Bocsi,de...Feszültség?Nem hiszem,hogy szétrobbanna tőle...Anyag hiba?Az lehet,de ha a sor alján is lenne,csak eltörne a tányér...max 4 felé...ettől sem robbanna szét kis szilánkokra.Lehet,hogy üzenni akar valami entitás.Kérd meg,hogy álmodban jelenjen meg.
2011. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Killgun ***** válasza:
De persze óvatosan.
2011. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!