Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi volt? OO (Kérdésed túl...

Ez mi volt? OO (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Tegnap este lefeküdtem aludni és melegem volt ezért felhúztam egy kicsit a pólót és ki volt a derekam. Rajtam kívül nem volt senki a szobába. Ráraktam a derekamra a kezemet és valaki MEGFOGOTT gyorsan elkaptam a kezemet utána vissza raktam de nem volt ott o.O a szívroham kerülgetett. most attól félek h megint ez lesz
2011. máj. 19. 21:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%
"ráraktam a derekamra a kezemet, és valaki megfogott" őőő, mondjuk te saját magadat?
2011. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Tudod,van olyan amikor pl.aznap strandon voltáál és este azt képzeled hogy még mindig ott vagy esetleg a mednece szélén ülsz és belepottyansz HUPP! és felriadsz...lehet bhogy veled is ez volt csak más történettel :D
2011. máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem tudtam aludni és a szemem is nyitva volt. szóval félig se aludtam
2011. jún. 25. 11:21
 14/22 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt egyszer, hogy az asztalomnál ültem fényes nappal és határozottan éreztem, hogy vki megfogja a térdemet.
2011. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 tdia98 válasza:
Szerintem is aludtál de hiszek neked barátnőmel aludtunk és valami csattant de csak mi voltunk a lakásban ezért csöndbemaraadtunk és arra ébredtem h baránőm sikit és az ajtót nézi am épp kinyitódott!!:O
2011. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
én velem mindig van ilyen, amikor valami lény vagy természetfeletti erő figyelmeztetni akar valamire, most a fejedben van a tudat hogy lehet még ilyen alkalom hogy " megfogják a kezed ", szóval csináld azt hogy gyorsan oda kapsz de ne a kezedhez hanem próbáld el kapni azt ami emgfogta a kezed... én szinte minden nap érzek ilyet csak nekeem nem így, velem az van, hogy a vállamat megszorítja valami, teljesen olyan mintha vki hátulról megfogná a vállad és megszorítani 1 pillanatra, eleinte szörnyű érzés volt, mindig odakaptam a vállamhoz, ez sokszor égő volt beszélgetés közben de megtanultam kezelni és sokszor érzem, ez mindig veszélyre figyelmeztet... holnap reggel írok még hozzászólást csak megyek anyu elküldött géptől... 15/F
2011. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
pedofil szellem.
2011. jún. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
szellem van a házba és akar tőled valamit:D velem is volt ilyen csak nekem végig húzta a kezét az arcomon 1x láttam is a testét 1 pillanatra de csak 1nevet irt le azt nem mondta meg mit akar xD
2011. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Velem is volt már ilyen,csak nekem egyszer a lábam aztán pedig a fejemet fogta meg "valaki".DE lehet,hogy csak képzelődtem mert,amikor ilyesmit érzek előtte mindig valami félelmetes történetet olvasok.
2011. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%
Nekem egyszer egy szellem kiverte a faszom
2011. jún. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!