Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi volt? OO (Kérdésed túl...

Ez mi volt? OO (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Tegnap este lefeküdtem aludni és melegem volt ezért felhúztam egy kicsit a pólót és ki volt a derekam. Rajtam kívül nem volt senki a szobába. Ráraktam a derekamra a kezemet és valaki MEGFOGOTT gyorsan elkaptam a kezemet utána vissza raktam de nem volt ott o.O a szívroham kerülgetett. most attól félek h megint ez lesz
2011. máj. 19. 21:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
nyugi velem si volt ilyen én hisze kaz ilyesmikben szóval ugy mondom... velem is történt ilyesmi ne aggodj 2 ugyan olyan eset ritka..
2011. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem:

Már kezdtél elaludni, már olyan állapotban voltál hogy már álmodsz, de érzékeled a környezetedet is.

2011. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt, és biztos vagyok benne hogy ébren voltam! Erről ennyit... én nyakig betakarózva alszok azóta...
2011. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Hozzáért a kezed a takaróhoz vagy álmodtál valamit. Mondta itt valaki, hogy vele is volt ilyen de ébren volt. Na ehez csak annyit fűznék hozzá hogy pont a napokba álmodtam azt hogy: pont ugyanúgy fekszek az ágyban, a férjem mellettem minden ugyanolyan volt mint a valóságban csak hirtelen elkezdtem fulladozni, próbáltam szólni férjemnek de nem tudtam beszélni egyszerűen. Aztán erőt vettem magamon, átfordultam a másik oldalamra és voálá felébredtem. Nem volt kellemes érzés, meg után 2x megismétlődött úgyhogy a végén már nem mertem becsukni a szemem, alig aludtam. Na ezt csak azért írom, hogy te azt hiszed, hogy ébren vagy, közben mégis álmodsz.
2011. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
Már félig aludtál, és ilyenkor már szétkapcsolhat a testképed. Nem vetted észre, hogy te fogod meg saját magad.
2011. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

"hirtelen elkezdtem fulladozni"

Többször is?

Nem horkolsz te véletlenül?


Körzeti orvos -> Madarász u. alváslabor.

Ettől agykárosodást is kaphatsz!

2011. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
velem is volt hasonló eset, én pl félálomban szentül megvoltam győződve róla, hogy valaki ül z ágyam szélén. húú még most is kiráz a hideg
2011. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Félálomban elég bizarr dolgokat tudnak csinálni veled az érzékszerveid. Nem hiszem, hogy szellem volt. Don't worry be happy :)
2011. máj. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem szellem vagy valami ijesmi. Tapasztalatból mondom, mert nem rég én is átéltem ilyet. Mikor elkezdtem foglalkozni az ilyen ezós dolgokkal, az elsö szellemes sztoriktól én is frászt kaptam. Amikor pedig ez után lefeküdtem, félálomban azt éreztem, hogy valaki tapogat. Amint kezdtem felébredni, egyre gyorsult, majd mikor felébrettem, elmúlt. Azóta nem történt ilyen. Szóval nyugi, nincs semmi gond. :)
2011. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Lefekvés előtt nem volt valami LSD?
2011. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!