Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem vagy csak véletlenek...

Szellem vagy csak véletlenek sora?

Figyelt kérdés

Nagyapám halála után több furcsa dolog is történt olyanokkal akiket nem szeretett. Egy ember aki egy megütötte közvetlenül nagyapán halála után halt meg, míg egy másiknak 2 szívrohama volt.<-(ez a személy egy pap)


Ez a véletlen műve, vagy talán van benne valami?


Nem hiszek a szellemekben, keresztény vagyok. És kíváncsi.


2011. máj. 14. 20:36
1 2
 1/15 Killgun ***** válasza:
Hát...lefekvés előtt az ágyadban:kérd meg nagypapádat,hogy jelenjen meg álmodban és mondja el mit csinál.De mivel keresztény vagy,az angyaloktól is kérheted,hogy mondják el mi folyik.Ha hiszel benne,megjelennek neked :')
2011. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát én eléggé félek az ilyen "tulvilági lényektől". Nem hiszek bennük, de tudatalatt mozog a képzelőerő.....
2011. máj. 14. 20:53
 3/15 anonim ***** válasza:
Pár hónapja az én nagymamám is meghalt. Biztos vagyok benne, hogy itt maradt, a három éves gyerekem érezte, félt, láttam rajta hogy lát valamit, amit én nem, eltompította ezt a képességemet a civilizáció és materialista világszemlélet, ami gyerekkoromban uralkodott nálunk. Valószínű, hogy itt van még a nagypapád, de hogy van-e ekkora hatalma, hogy ilyen komoly dolgokat tud előidézni, azt nem tudom. Számomra felettébb nyugtalanító, ha halált okoz egy szellem bosszúból.
2011. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én nem álmodtam vele, nem beszélt hozzám, semmi ilyesmi. De mondjuk az is érdekes hogy szinte minden embernek akivel konfliktusunk van komoly baja esik. És ebbe a halál is beletartozik.
2011. máj. 14. 21:01
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy nagyapád életében utalt-e rá, hogy esetleg ilyesmit tenne? Például "Fú de megfojtanám ezt az alakot" stb. Egyébként nem hiszem, hogy bármelyik szellemnek is meglenne a hatalma vagy engedélye arra, hogy csak így megöljenek embereket, akkor nagyon sokan csinálnák ezt és felborulna az egyensúly.
2011. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát nem volt félős ember, volt egy bicskája amit nem félt használni.
2011. máj. 14. 21:13
 7/15 A kérdező kommentje:
És igen, tett ilyen kijelentéseket.
2011. máj. 14. 21:21
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy miatta lenne ez az egész, esetleg, ha valami olyan nagy sérelem érte őt ezáltal az emberek által még életében, hogy megengedték neki, hogy elégtételt vegyen, ez rettentően ritka eset... én inkább azt mondanám, hogy ez csak véletlen volt.
2011. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Véletlen műve mert a szellemek nem képesek megölni az élőket ha igen akkor milliónyi számban történnének a halálesetek amiknek nagy részük szívroham és egyebek lennének, a szellemek nem képesek ártani fizikailag az embernek csak mentálisan azaz rászáll és addig nem hagyja békén míg ki nem készül az illető értelmi szinten avval hogy látja a szellemeket stb....
2011. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet hülyének néztek, de a karma valóság, és senki sem kerülheti el a karmáját.
2011. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!