Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Sztetek egy szellem blokkolja...

Sztetek egy szellem blokkolja a távírányítóm?

Figyelt kérdés
Kicseréltem az elemeket is, de nem tudom a távírányítóval bekapcsolni a TV. egy szellem blokkolja a jeleket?
2011. máj. 10. 12:39
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
csak értelmes magyarázatot!!!
2011. máj. 10. 12:40
 2/17 anonim ***** válasza:

Lehet elromlott.

Nekem univerzális távirányítóm van és egy gombot ha megnyomok mindig elállítódik.

2011. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nemhinném hogy elromlott volna mert elég új
2011. máj. 10. 12:45
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek abszolút fizikai okai vannak.

Pl a távirányító gumi-fólia billentyűzete alá is be tud menni a finom ragacsos kosz, amit - szétszedvén a távirányítót - tiszta alkoholos vattával kipucolva el is űzted a démont :)

Aztán a kis infra led forrasztása is elengedhetett, úgyhogy lehet ördögűzni pákával.

Vagy egyszerűen az elemeket befoglaló érintkezők elhajlása, elkoszolódása is okozhat megbízhatatlan működést, tehát ezesetben a legjobb antidémonizáló egy darab polírpapír és egy laposfogó.

Nem gúnyollak ki, de hülyeség mindenbe belemagyarázni. Ha van is szellem, az honnan lenne ilyen jó elektroműszerész és ilyen körmönfont materiális manifesztációkra képes, hogy egy távirányítóra hatással legyen???

2011. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha vadiúj, akkor szerintem garanciával nézesd meg. Ha már nincs garancia, vidd el szerelőhöz vagy vegyél egy másikat, univerzálisat (1-2ezer forint). Ha azzal se megy, még mindig fennáll a lehetősége, hogy tv vevője (ami befogja a távirányító jelét) hibás.

Tehát: 1. garancia 2. szervíz/új távirányító

Nem kell rögtön szellemekre gyanakodni (minden elektronikus termék 5%-a első pár használat után behal, mert valami hibás. Ezeket secperc alatt kicserélik és bár annyira nem tartozik ide ki is javítják, hogy semmi gond sincs velük és kb 20-30%al olcsóbban hozzá is lehet jutni)

2011. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem jött be neki a VV4:-DDDDD
2011. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Ha a telefonodon van kamera akkor kapcsold be és tedd az optika elé a távirányító elején lévő ledet és nyomkodd a gombokat a távirányitón. Ha villog a led (ezt a telefonod képernyőjén látod majd) akkor a távirányító jó. Ha nem villog akkor meg vagy rossz vagy az elemek rosszak. Azért kell a telefon fényképezője használata mert szabad szemmel nem látod az infra jelet. Próbáld ki.
2011. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ilyenkor remélem hogy csak viccből tetted fel a kérdést és nem vagy ennyire hülye xD

Ha nem az elemmel van gond akkor a távirányítóval... vegyél másikat, ennyi. Attól hogy új még lehet rossz.

2011. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez basszus xD Az a fényképezőgépes hatalams xD úristen rohadt állat. xD

Am meg ennyi erővel, nem hozzák még az újságomat postán, lehet hogy a szellemek térítették el a postást vagy szedték ki a postaládából az újságot? :O

2011. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Szerintem is a reptoidok lehettek én kidobnám azt a távirányítót míg rád nem támad.De ördögűzésre alkalmas módszer csak egy van ;) a hús klopfoló:D pár csapás és a szellem a múlté.
2011. máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!