Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van olyan akirol sikeresen...

Van olyan akirol sikeresen szellemet vettek le es tovabbra vedve lett?

Figyelt kérdés
Nagyon erdekelne.
2011. máj. 7. 09:30
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolo: koszonom, hogy irtal.

En pontosabban Erdelybol vagyok, te merrol?

A helyzet az, hogy probaltam megoldani a problemat szakertonel Magyarorszagon, de sajnos nem sikerult.

Azt hiszem nemcsak engem kell megtisztitani, de a hazat is.

Annyira elegem van mar, tobb mint ket eve van ez. Nem nagyon van kihez forduljak. Tehetetlennek erzem magam.

Nem tudnal ajanlani valakit aki ert ezekhez a dolgokhoz?Az a neni hova valosi?

2011. jún. 5. 14:20
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem szunt meg a problemam. Kerlek segitsetek!
2012. ápr. 16. 18:34
 23/27 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem.
2012. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

Üdvözletem! Szerintem nemigazán fogsz itt választ találni a kérdésedre, esetleg egy ezzel foglalkozó fórumon. A helyedben ha a környezetedben nincs is ilyen ember interneten keresnék olyat aki tud segíteni.

Bár én nem vagyok szakértő, tapasztalatom szerint ha iszonyat erősen koncentrálsz, sikerül ezeket az ártó dolgokat nevezzük most szellemnek, elűzni. Próbálj meg kommunikálni vele. Ülj le az ágyadba, hunyd le a szemed lazulj el( ha járatos vagy a meditációban, menj le a szintedre) és keresd meg a szellemet. Ha érzed hogy ott van Veled, kérdezd meg tőle hogy mit akar Tőled, ha lehetséges próbáld meg elküldeni. Mindenesetre, semmiképpen ne ess pánikba netán ha valóban válaszolna is. Talán sikerül...

2012. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt.
2012. ápr. 19. 14:37
 26/27 anonim ***** válasza:
Üdv! rólam nemrég levettek egy szellemet. érdekes dolog volt, mert a véletlenek véletlenségével találkoztam ezzel a hölggyel aki ért ilyesmihez.(Persze elmondta hogy nincsenek véletlenek, okkal találkoztunk...) Valahogy szóba került ez a téma, és akkor megkérdeztem hogy mit lát rajtam van e szellem. Azt mondta van, kicsit beszartam. Sokszor voltam depis, és azt mondta hogy emiatt a szellem miatt volt. Kb 5 perc alatt levette rólam, be kellett csuknom a szemem, és lazítani. Ő közben gyertyát gyújtott, mormolt valamit, de igazság szerint csukott szemmel nem tudom megmondani mit csinált. :) Aztán adott nekem egy fehér teamécsest és azt mondta hogy ha hazamegyek gyújtsam meg, hagyjam teljesen leégni, és mondjak 3 imát ezért a szellemért aki velem volt eddig. És állitólag védettséget is rakott rám 1 évig. Nekem ennyi a történetem.
2014. jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Koszi valaszod.
2014. máj. 30. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!