Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van olyan akirol sikeresen...

Van olyan akirol sikeresen szellemet vettek le es tovabbra vedve lett?

Figyelt kérdés
Nagyon erdekelne.
2011. máj. 7. 09:30
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Hat ez az interneten sok a csalo...........nehez..........
2011. máj. 8. 15:11
 12/27 anonim ***** válasza:
Sajna vagy a net, vagy ha az a válaszoló elküldi az elérhetöségét annak az ismerösének, akkor az. :(
2011. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
Én is hallok furcsa dolgokat például a suliban 7 óra után mikor edzésre megyek a és már csak a portások vannak ott a tanári és a lány wc között van egy kis rész ahol csak a fal van én és a többiek ilyen hangokat hallunk: HMM HMM. először nem foglalkoztunk vele mert azt hittük hogy az egyik osztálytársam de mikor nem volt ott akkor is hallotuk.
2011. máj. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
bocs rossz helyre irtam
2011. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Irjatok meg! Hasznos valaszokat varok!
2011. máj. 8. 16:40
 16/27 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kedves Kérdező, de szerintem egyáltalán nincs rajtad szellem.

Bebeszélted ezt a szellemes dolgot magadnak, ezért már mindenben ezt láthatod. Lehet, hogy annyira félsz, hogy ettől kerültél ilyen rossz idegállapotba.


De, ha elfogadod a tanácsomat, akkor próbáld meg ezt:

Mondd ki magadnak, hogy nincs rajtad szellem, ha rágondolsz, tereld el a gondolataidat. Próbáld meg elfelejteni az egész témát, kösd le a gondolataidat mással. Ne is olvass ilyen dolgokat.


Én biztos vagyok benne, hogy javulni fog a dolog, lehet, hogy el is múlik.

Szerintem a saját félelmeid csinálják ezt veled, nem szellemek.

2011. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Utolso: A felelmeimnek semmi koze hozza.

Azt mar eszrevettem, hogy ha lekotom magam dolgokkal, el vagyok foglalva, altalaban nem jelentkezik annyira gyakran es olyan eroteljesen. De hat ha ilyesmi egybol eszedbejut nem tehetsz rola es akkor kezdodik az egesz ujra.

Jo volna, ha csak bebeszeltem volna magamnak mindent, de ez nem ugy van.......aki nem tapasztalta meg, az nem tudja elkepzelni na.......

2011. máj. 8. 17:55
 18/27 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Sajnos nem tudok mást tanácsolni. Akkor is azt mondom, hogy nincs rajtad szellem.

Nem tudom, ki mondta azt neked, hogy szellem van rajtad? Vagy magadtól találtad ki?

2011. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nem talaltam ki. Egyszeruen erzem. Es igen, mondtak is.
2011. máj. 8. 18:35
 20/27 anonim ***** válasza:
en hiszek ezekben a dolgokban..de nem ugy hogy a szellem szorol kaszper jut eszembe..a szellemek visszamaradt jo vagy rossz lelkek..energiak..es a te esetedben nekem ugy tunik hogy rossz,mert kikeszit..amennyiben ugy erzed hogy fizikailag is kepes kifejezni a jelenletet..tudom is en..elmozdul valami aprosag,vagy erzel kulonos erinteseket,akkor egy kopogoszellemmel van dolgod..azok pedig nagyon bosszantoak..radszallt valamiert,valami lehet a hazadban,vagy maga a hely..vagy nemtudom..valami amihez kotodik..nem akarja elengedni..en romaniaban lakom..es nekem ezeket egy neni mondta,mar 60on is tul van..de nagyon sokat tud ezekrol..olyan kepessegei vannak hogy hihetetlen..egyszer amikor ottvoltam nala,es meselt ezekrol,abbahagyta a beszedet,es aztmondta hogy keres valaki engem..es kardeztem hogy ezt hogy erti..aztan aztmondta hogy egy ferfi keres engem a hazunknal..kesobb mikor hazamentem kiderult hogy a nemetdogom edzoje volt az...aki ferfi,es abban az oraban keresett,amikor a nenike mondta..felelmetes:|
2011. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!