Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek? Látott...

Léteznek szellemek? Látott már valaki?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor légyszives írja le, hogy mi is történt pontosan.


Akik csak szórakozni akarnak vagy esetleg hülyének hisznek, azok inkább ne is írjanak.


Komoly válaszokat szeretnék.


2011. máj. 6. 00:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én meg arrol kérem a bizonyítékot hogy nincs :)
2011. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyszerű: vizsgáld meg az agyat: biokémiai folyamatok összeségge adja az öntudatot, az érzékelést. A testedet irányítják az idegekben futó elektromos impulzusok. Minden érzékünk, emlékünk az agyunkban elhelyezkedő ideghálózat eredménye, ezenkívül nincsen semmiféle egyéb anyag a testünkben. Van egy x mennyiségű atom, amik különböző molekulákba rendeződtek, és ezekből összeállnak a szöveteink, az idegeink, minden egyéb építőeleme a testnek. A nem létező léleknek nincs ilyen atomi felépítése. Ugyanis nem lehet rábökni, hogy "ni, az ott a lélek". Ellenben minden egyéb szövetre rá tudok mutatni, hogy "no, az ott az ideg, az az ér, az a vastagbél, az meg ott a máj". Egészen apró darabokra szétszedtük már az embert: és léleknek nyoma sincs.


Tehát, neked kell bizonyítani, hogy létezik, hiszen az eddigi összes bizonyíték, és természettudományos tény cáfolja a lélek létezését. :)

2011. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nem bizonyítottál semmit. Attól hogy nem látod még létezhet. A természetben nagyon sok dolog van amit még nem ismer az ember, és a tudomány sem bizonyít semmit mert mindig megdől.


Én nem mondom biztosra hogy van, de azt se hogy nincs, mert ember vagyok, hogy tudnám eldönteni. Régen én is úgy voltam vele hogy megvoltam győződve róla hogy ezt csak azok találták ki akik nem tudják feldolgozni az elmúlást.

De már nem zárok ki semmit.

2011. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
szellemek igen is léteznek! én látom is őket és vannak is ismerőseim akik úgy szintén látják őket. például a multkor voltunk az egyik ismerősünknél odanéztem az asztalhoz és ott ült egy idős rövid-göndör hajú asszony (zenét hallgattunk) és utánna pár másodpercel kicsapott a biztosíték. ezt a hölgyet nem csak én láttam csomó barátom monda h ők is láttak 1 ilyet nálunk már volt egy rossz szellem de elűztük ha bármi kérdése lenne ezzel kapcsolatban bárkinek írjon nyugodtan és válaszolok amire tudok. amúgy csak úgy mondom az ilyenek nem játékok!!!
2012. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!