Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez teljesen véletlen?

Ez teljesen véletlen?

Figyelt kérdés

Amikor itt GYIKon olvasom a szellemtörténeteket,elkezdek félni,gondolom ti is(Persze nem rettegés, csak egy kicsit a hideg ráz).Na szóval.Úgy 30 perce kezdtem el olvasni.Azóta jött egy vihar.Amikor elkezdtem ezt a kérdést írni dörgött az ég is.Gondoltam véletlen.Erre csak úgy elkezdett zenét lejátszani anyukám mobilja.SENKI SINCS ITTHON ÉS A KONYHAASZTALON VOLT A TELÓ.És fejemben újra és újra lejátszódik a dal(csak az eleje,illetve a közepéről is egy kicsi).A házunk leomlott részéről is fura hangok jönnek,de lehet hogy az csak a macskám,mert ő oda szokott bemenni ha hideg van.

Most várok,hátha történik valami.Majd írok ha lesz valami.


2011. máj. 3. 17:59
1 2
 11/12 M@x ***** válasza:

Az velem a baj, hogy nem hiszek a véletlenekben.

Amúgy velem meg az történt, hogy Samsung Champ-em van és azon be lehet állítani az álhívást, ami egy külső gomb hosszan nyomva tartásával bekapcsol, és elkezd csörögni a telefonom.

Nem némítottam le a telefont csak oldalt levettem a billentyűhangot. Első óra elején megnyomódott az álhívás bekapcsológombja de én észre se vettem. Elkezdett csörögni a telefonom. De ez csak 5. óra vége felé derült ki. Akkor hallottam meg. Még szerencse hogy aki mellettem ült az jófej srác és nem szólt osztályfőnöknek. 3 egység töltés le is ment a telefonomról. És folyamatosan csörgött a kis oldaltáskámban és észre se vettem!

2011. máj. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Figy nem tudom mi lehetett én nem is vagyok szkeptikus de egy dolgot tudok hogy az elektromos ketyerék meghülyülnek viharban ebbe semmi ijesztő meg fura nincs biztos vmi fizikai dolog lehet benne a ludas
2011. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!