Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez teljesen véletlen?

Ez teljesen véletlen?

Figyelt kérdés

Amikor itt GYIKon olvasom a szellemtörténeteket,elkezdek félni,gondolom ti is(Persze nem rettegés, csak egy kicsit a hideg ráz).Na szóval.Úgy 30 perce kezdtem el olvasni.Azóta jött egy vihar.Amikor elkezdtem ezt a kérdést írni dörgött az ég is.Gondoltam véletlen.Erre csak úgy elkezdett zenét lejátszani anyukám mobilja.SENKI SINCS ITTHON ÉS A KONYHAASZTALON VOLT A TELÓ.És fejemben újra és újra lejátszódik a dal(csak az eleje,illetve a közepéről is egy kicsi).A házunk leomlott részéről is fura hangok jönnek,de lehet hogy az csak a macskám,mert ő oda szokott bemenni ha hideg van.

Most várok,hátha történik valami.Majd írok ha lesz valami.


2011. máj. 3. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vidd szervizbe a mobilt.

Lehet elektronikai gondjai vannak.

Nekem a DVD lejátszóm kapcsolódott be kétszer magától.

Másnapra elromlott a tápja.

2011. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké,de csak 1 gond van a mobillal.Az apám tegnap javítás közben hagyta az asztalon.Minden része szét volt szedve.
2011. máj. 3. 18:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Szét volt szerelve a mobiltelefon és még mindig csörgött?
2011. máj. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Ja itt válik kamuvá.

Így próbálod leplezni.

Ha érdekes lett volna a mobilcsörgés említetted volna hogy

ÚGY CSÖRGÖTT HOGY SZÉT VOLT SZEDVE.

Szép kis hazugság.

Grat:)

2011. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem érintőképernyős telóm van és le volt zárva,előtte ment a zenelejátszó,le lett stoppolva és le lett rakva a tálcára.És matek órán ismerős dallamokat hallottam,de nagyon halkan.Aztán mikor meguntam megnéztem a telóm és kiderült hogy megy a zenelejátszó...Gondolom valahogy feloldódott a zár és a tálcán benyomódhatott és elkezdett elindulni.Még mázli hogy nem vette észre a matek tanár,mert vagy 10 perce ment a zene.... :D
2011. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Épp azért nem említettem a telót,mert azt írjátok hogy kamu

De mindegy.

2011. máj. 3. 20:04
 7/12 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:06

Érdekes.

2011. máj. 3. 20:05
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem a régi mobilom egyszer elkezdett furcsán csörögni, majd ezt írta ki: retina vizsgálat

majd kikapcsolt, na ezt magyarázza meg valaki

2011. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ebbe nincs semmi érdekes velem is előfordult már ez, épp mentem egy barátomhoz később útközben felfigyeltem egy hangra kiderült hogy ment a zene lejátszó a telefonomon, pedig én is le billentyű záraztam és nem ment a zene azelőtt erre tisztán emlékszem. Amúgy egy szóval sem említettem hogy kamu nem mondtam semmit csak kérdeztem.
2011. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ebben semmi érdekes és ijesztő nincs. Logika és tudás hiány hatására fosnak be az emberek. Ennek is van egy nagyon egyszerű valóságban is bizonyított magyarázata. Vannak ilyen elketrómágneses hullámok. Nekem is volt mikor kicsi voltam , hogy elem nélkül meg szólalt a játék telefonom. Ez az ilyen hullámok hatására keletkezik.
2011. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!