Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem vagy valami más?

Szellem vagy valami más?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi ez... nagyon fura dolgok történnek mostanság.Nem csak én érzékelem hanem anyukám is. Például anyukám mesélte hogy becsukta és rázárta mindkét ablakot és mikor visszament kivoltak nyitva(maga volt itthon), nekem a a számítógéphez az egerem elkezdett magától mozogni. Este mikor lefekszek akkor lépteket hallok vagy olyan érzésem van hogy valaki figyel, anyukám pedig sokszor felkel arra az éjjel, hogy valaki figyeli. Szerintetek mi ez? Ha tudtok akkor meséljetek személyes történeteket is. Előre i köszi
2011. máj. 1. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

"becsukta és rázárta mindkét ablakot és mikor visszament kivoltak nyitva"


nem csukta be jól.


"nekem a a számítógéphez az egerem elkezdett magától mozogni. "


nekem is szar egerem és nekem mozog magától állandóan.



Amit nem értünk a kis buksinkkal azt nem kell rögtön bemesélni hogy szellem van a házban. ez nem a középkor..

2011. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Jaewy ***** válasza:

Hmmm... Kedves előző válaszoló.

Az ablak becsukás egy dolog, de azt ne akard már bemesélni n hogy csak úgy magátol mozog az egered az íróasztalon...

-.-"


Üdv. Jaewy

2011. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem is mozog az egér mer sz@r de nem az íróasztalon, hanem ugye a képernyőn. De a kérdező nem írta h az iróasztalon mozog neki, ígyhát fogalmam sincs h ezt honnan vetted????
2011. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"maga volt itthon" Khm... először is megkérlek hogy tegezz!! Másodszorra azt sem tudom hol laksz! Rám ne fogd máR!


Harmadszorra fussss!

2011. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Velem is történtek már hasonlók:

Épp tegnap történt hogy kimentem este a vécére, fölkapcsoltam a villanyt,és mintha a falon egy ember árnyéka rajzolódott volna ki,na most nem hiszem hogy képzeltem volna...5 másodpercig tudat alatt az árnyékot bámultam,ami mozdulatlan volt,becsuktam az ajtót,mikor jöttem ki,olyan fél perc múlva,nem volt a falon egy árnyék és folt sem. És most jön a lényeg:ránéztem a mikrón lévő zölden világító órára,és az 00:01 percet mutatott. Ekkor gondoltam hogy pont mikor láttam 00:00 volt. Látnod kellett volna a reakciómat:a kezeimet a számra tapasztottam,a szemem majdnem kiesett a rémülettől,úgy megijedtem,és sietősen berohantam,még az ajtót is becsuktam mindenhol magam mögött-na,mintha ez megvédne...,de a szobámban minden olyan ijesztő lett,és akárhová néztem úgy éreztem hogy itt van az a valaki.Utána többször olyan érzésem volt mintha a hajamat a frufrum fölött egy kicsit megérintenék(mintha egy bogár mászna a hajamban). :( Hülyén reagáltam,suttogva ennyit mondtam csak(mert egyedül voltam):akárki is vagy,kérlek hagyj egyedül,mert félek tőled!

Lehet hogy most hülyének nézel/néznek,de segített.15 perc múlva úgy éreztem,elment,vagy legalábbis kiment.

Egyszer meg könyvet olvastam a tévé fényénél,és hajnali 3 óra körül volt. Arra gondoltam,hogy már le kéne tenni a könyvet,de nem akartam pont a legjobb résznél.Épp csak átlapoztam a következő fejezethez,amikor teljesen sötét lett a szobában.A tévé magától kikapcsolt,pedig hozzá sem értem,a távirányító meg tőlem egy méterre az ágyon volt,és időzítőre sem volt beállítva. Vártam egy kicsit,majd visszakapcsoltam és már csak azért is olvastam tovább.

Kiskoromban meg egyik este-itt a szobámban voltam egyedül-olyan érzés szállt meg egyik pillanatról a másikra,hogy holnapra meg fogok halni. Tudom,furcsán hangzik,de akkor biztos voltam benne,de ma már nem értem,mitől,nagyon régen volt..nem is tudom,arra emlékszem hogy azt gondoltam,másnap nem fogok felébredni.Akkor átrohantam anyuékhoz és ott aludtam.Vagy 5 évig nem tudtam egyedül aludni,mert rettegtem,hogy ez az érzés visszajön,és akkor bepánikolok.(nem voltam pánikbeteg)Szerencsére nem jött vissza,ez volt 8 éves koromban.Viszont mostanában meg ilyen marhaságok történnek velem,amit az elején meséltem. Bocsi hogy sokat írtam,de te írtad hogy meséljünk.16/L

2011. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem halt ott meg valaki a házban régen???

esetleg a környéken??

2011. máj. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
első válaszoló: attól hogy te nem hiszel benne az a te bajod.Attól még a másikat nem kell hülyének nézni.annyi az egész ha nem hiszel benne akkor nem is kell olvasni ilyeneket talán...
2011. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) De ha vki nem hisz benne attól még nemkell kioktatnia, ha nemhiszbenne akkor neírjon, ennyi :)
2011. máj. 5. 15:46
 9/10 anonim válasza:
Anyukám mesélte, hogy mikor egyedül van itthol és nagy a csönd a szobájából egy kisgyerek sírását hallja.Én erről nem tudtam.9-10 éves lehettem mikor nagyon beteg lettem köhögés nátha...szerencse, hogy nem tüdőgyulladás volt.m1.Reggel egyedül maradtam itthol anyum a városba ment.Kiültem a nappaliba, hogy nézzek valami megnyugtató mesét mikor meghallottam én is a kisgyerek sírását.ezt elmeséltem anyumnak és elmondta, hogy ő is hallotta a sírást.2évre rá olyan este 10 kor felkeltem és az ágyam mellett egy "árnyék" volt. A szoba közepén egy nő és a széken ült egy síró kisgyerek.Hát akkor, hogy sokkot kaptam az biztos.Még sikítani sem bírtam.Valahogy sikerült elaludnom.De már nem hallom*halljuk látom a családot és a síró kisgyereket...ez nem álom volt.az fix..:|(:
2011. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

az előző vagyok..

pedig nem nagyon hiszek a szellemekben....hittem....

2011. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!