Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez miért volt? Kérdésed túl...

Ez miért volt? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
amikor haverom kimondta 3-szor azt hogy Bloody Mary, de nem volt sötét meg nem is tükör volt hanem egy garázsajtó amibe látod picit magad. tehát amikor kimondta, vagyis miközben mondta nagyon megszédültem. :S jelent valamit?
2011. ápr. 28. 19:29
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

NEMIGAZ!!! Ez komoly... én ilyen ember vagyok... félek :S

lehet valami???

2011. ápr. 28. 20:26
 12/24 anonim válasza:
Most ezt komolyan kérdezed? Mert én csak viccből írtam:D:D
2011. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
IGEN NAGYON KOMOLYAN!!! tehát?
2011. ápr. 28. 20:34
 14/24 anonim válasza:
Most tényleg? pedig csak hülyéskedtem, mert azt hittem, te is azt teszed. Hány éves vagy, ha nem sértelek meg? Szerintem ilyenekben ne higgy. Mi is kipróbáltuk anno kampókézzel a táborban, még ált. suliban. Éjfélkor persze:D de semmi sem történt.
2011. ápr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
oké. amúgy 12 vagyok. de tényleg nem lesz baj éjjel sem?
2011. ápr. 28. 20:59
 16/24 anonim válasza:
Esküszöm neked, h nem lesz gond:) becs szó:) Mikor én is kb ilyen idős lehettem,mint te, hittem az ilyesmiben. Vagyis nem hittem, de mint minden "gyerek" mi is szórakoztunk ilyen dolgokkal. Lásd kampókéz. Velem sosem történt semmi olyan, ami természetfeletti lenne. De lehet azért mert nem igazán hittem benne,na meg kicsit féltem is. Nem lesz semmi gáz!Nyugi! Aludj, pihenj, pár nap alatt elmúlik a félelem. Húgom is 12, ő is mindig körbepárnázza magát,annyira fél!DE NINCS MITŐL! (amúgy sajnálom,h előbb ijesztgettelek!)
2011. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
oké. semmi gond, most veszem észre hogy látszatra hülye a kérdés.. :D nah sziasztok. köszi a válaszokat!!
2011. ápr. 29. 07:18
 18/24 anonim ***** válasza:
Ne félj nem lessz semmi max beképzeled engem basztat valami de amíg nem bánt addignem érdekel egy a házzal szoktak gondok lenni
2011. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
én is 12 vagyok. én tükörbe mondtam ki pontosan éjfélkor.na és még itt vagyok. várj mi volt ez..... áááááááááááááááááááááááááááá itt van megöl ááááá
2011. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
:d:d
2011. ápr. 29. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!