Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez miért volt? Kérdésed túl...

Ez miért volt? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
amikor haverom kimondta 3-szor azt hogy Bloody Mary, de nem volt sötét meg nem is tükör volt hanem egy garázsajtó amibe látod picit magad. tehát amikor kimondta, vagyis miközben mondta nagyon megszédültem. :S jelent valamit?
2011. ápr. 28. 19:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

rossz a vérkeringésed

vagy bloody mary lecsapolt

2011. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

most komoly?

ez ellen mit lehet tenni?

2011. ápr. 28. 19:36
 3/24 anonim ***** válasza:
Szerintem csak leesett a vérnyomásod mert nagyon ráizgultál h mi fog történni.
2011. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
oké. köszönöm. de akkor ha minden igaz nincs para?
2011. ápr. 28. 19:44
 5/24 anonim ***** válasza:
nincs para :D meghaltál? nem haltál meg....
2011. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
Úr Isten! Ilyenekkel szórakoztok???? HA valaki hívja BM-t, akkor ő valahogy tudtára adja az embereknek, hogy ott van...ilyenekkel ne játssz...lehet valamelyik éjjel, mikor elég sötét lesz, és nemcsak garázsajtó, akkor lecsapol...nem tudhatod...:D
2011. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
nem is én hívtam...
2011. ápr. 28. 20:03
 8/24 A kérdező kommentje:
meg amúgy is többször nem csinálom vagyis még egyszer sem csináltam...
2011. ápr. 28. 20:05
 9/24 anonim ***** válasza:
52%
Látom neked sem jutott túl sok ész:) Este nézd meg a paranormal activity 1-2 részét mert ugye az is igaz történet! Valószínű h veled is vmi ilyen fog történni. Az elején mindig csak egy kis szédüléssel kezdődnek az események .. aztán hajnali 3:33kor a gonosz szellemjetidémon a szobádba fogja reptetni körbe körbe az ektoplazmásspermás kotonjait végül pedig beleélvez a szádba. hívj egy démon űzőt. ha gondolod és segíthetek házhoz megyek az óradíjam pedig CSAK neked akciósan 299.999 ft.
2011. ápr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
A terhesség első jele a szédülés...lehet kis BM van benned...akkor tette beléd...mindegy a nemed...belülről fog felemészteni. Nem érzed mostanában, h hányingered van, több kaját kívánsz, na és többször gorombáskodsz, vagy verekednél? ez a kis jövevényre utaló jel..
2011. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!