Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miez és, hogy lehetne eltávolí...

Miez és, hogy lehetne eltávolítani?

Figyelt kérdés
felszokott néha tünni a sötétben egy magas kopasz sötét alak. én már 3x laglább láttam. Multkor mikor itt aludt a BAránőm ő is ilyet mesélt el nekem ,hogy látta az ajtóban és ezt ugy mesélte, hogy én nem is meséltem neki azokat amiket én láttam.
2011. ápr. 24. 23:33
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szenteltesd fel a házat!
2011. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
utolsóval egyetértek!!
2011. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha zsályával vagy fekete ürömmel rommá füstölöd azokat a helyeket ahol láttad eddig, vagy akár az egész házat az sem fog ártani szerintem. Szárított fekete üröm leveleit összegyűröd golyóvá, és addig hengergeted a tenyereid közt míg nagyjából egyben nem marad, aztán meggyújtod az egyik végét, és mondjuk egy kerámia edénybe rakod és leteszed füstölni ahol gondolod. Ha szellem, és nem túl kedves, akkor ennek nem annyira fog örülni.
2011. máj. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!