Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet hogy szellem? (túl...

Lehet hogy szellem? (túl rövid a kérdés)

Figyelt kérdés
Érdekes dolgok töténnek a házban amikor itthon vagyok akkor hallok lépteket és mozgásokat az alsó szinten de főleg a pincében és amikor megnézem nem hallom és nem látok semmit.Amikor este aludtam akkor hangokat hallottam és valami vagy alaki paparta a falet és a plafon majd beszakadt nagyon megijedtem átmentem barátnőmhoz..a pincénke nem szoktam soha lemenni de akikor lement egyszer vanak ilyen fák és valami vörös valami volt raja és nemtom mi az olyan volt mint a vér.és volt egy beszélöss tollam ami csakugy felnevettett amikor gépeztem meg van hogy magátol kinyomodik a monitor.szokott folyni a csap de csak a lenti.Amikor álszok mindig lezuhanok egy hegyről vagy 7 szer álmodtam és olyankor fentről látom a világot.Szoktam látni álmomban egy pasit elmenni az házunk előtt és mindig ugyanazt az embert zet is többször álmodtam.nemtom miért vannak ezek.Van hogy csakugy kiráz a hideg.De senkim nem halt meg talán a kutyám de ő nemtudna ilyneket csinálni velem.
2011. ápr. 22. 21:03
 1/5 anonim válasza:
A kaparó hangok egerkék lehetnek... Tegyél ki egérfogót, pl. fél dióval kitámasztasz egy befőttesüveget.
2011. ápr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt a könyvet ajánlanám figyelmedbe:


[link]

2011. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nahát milyen kedves gesztus... Elírok véletlenül egy betűt, máris: HELYESÍRÁSI SZÓTÁR!!! :D
2011. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akárki is ez úgytünik mondani akar neked valamit. A házat ti építettétek? Mert ha nem lehet hogy az elözö lakó az, aki hegymászó volt és ebbe halt bele. Elmondom mit csinálj. Helyezz el egy hangfelvevöt az aktív területeken, kapcsold be, hagyd végigfutni, és meglátjuk mi lessz.
2011. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is szoktam zuhanást álmodni állítólag az a megbánás szimb.ja
2011. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!