Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek elképzelhető,...

Szerintetek elképzelhető, hogy egy nagyon-nagy élőlényben lakunk, mondjuk az egyik sejtjében?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 15:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Diator, pont te beszélsz, amikor az összes az oldalon felsorolt űrlényben hiszel.....pfff.Akkor őket te is magyarázd már el, hogy hogy lehetségesek!Bizonyítsd!

Kérdező, ez egy nagyon jó gondolat, ár hogy sose tudjuk meg, igaz-e.

2011. márc. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem igaz - leírtam már, miért.

Viszont akit érdekelnek az ilyen fejtegetések, annak tetszeni fog ez a könyv... ha tud angolul:

[link]

2011. márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert ha a világegyetem egy élőlény része, akkor jó sokáig élhet.. na meg ugye a világegyetemünk én úgy tudom nem tűnhet el, de minden élő és sejtekből álló anyag eltpusztítható.
2011. márc. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Hát, ha úgy nézzük, hogy pl. a Nap a sejtmag, a Föld, mivel itt van intelligens életforma, a sejtközpont, elképzelhető, hogy az univerzum egy sejt:)
2011. márc. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

utolsó előtt!

Az hogy "sokáig élhet" az viszonylagos. 1 nap csak a Földön 24 óra... más bolygókon akár dimenziókon már az idő teljesen más méreteket ölt. Szerintem egyébként lehetséges. Minden lehetséges. Amíg nincs bizonyítva hogy nem igaz, addig nem szabad elítélni az ésszerű, elképzelhető gondolatokat. szerintem

2011. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
[link] Ez a sori ilyesmikkel foglalkozik, morgan freemannel :D
2011. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

Ez de jó kérdés :)

Jó tudni,hogy nem csak az én fejemben születnek meg néha ilyen ,,hülye,, kérdések :) Mondjuk én néha olyanra gondolok,hogy ez csak egy játék...hogy irányítanak minket...és mi vagyunk a kis gépecskék benne...és tudom,hogy emberek vagyunk,de akik irányítanak nah ők más lények akiknek mi csak gépnek számítunk...huhhh jól bebonyolítottam :P szóval szerintem simán lehet bármi...ez sosem fogjuk megtudni valószínűleg :D

2011. ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Erre én is gondoltam...

Nekem az az álláspontom, hogy nem is létezünk, és ez az elvem: Köztudott, hogy végtelen számú világ létezik, egyszerűen azért, mert végtelen tér áll rendelkezésre. Mindazonáltal nem mindegyiken van élet, ezért a lakott világok száma véges. Bármely véges szám osztva a végtelennel, jó közelítéssel nullát ad eredményül, így az átlagos népsűrűség nullának mondható. Ebből következik, hogy a népesség, maga is zéró, vagyis azok a személyek, akikkel időnként összefutunk, csupán a zabolátlan fantázia termékei.

2011. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Nagyon jó kérdés!

Erre a Man in black c. filmet tudom felhozni, ahol az ufók kis gömbökkel játszottak.minden gömbben egy univerzum volt :)

Szóval, igen lehetséges h valami furcsa lény szerves bioritmusát képezzük :DD

2011. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban az volt az érzésem, hogy a Föld egy óriás függönyén egy porszem, és a függönyt ki fogják mosni...
2011. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!