Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem vagy képzelődöm?

Szellem vagy képzelődöm?

Figyelt kérdés
Szellemek vannak a házban vagy csak képzelődöm? Néha egyedül vagyok a házban és úgy hallom mintha feljönne valaki a lépcsőn... de senki :S elkapcsol a tévé... leesnek a tárgyak a polcról ... a számítógép hülye hirtelen kiítr vmit latinul... és stb. Nem látom nem hallom... de érzem őket... néha úgy érzem símogatja a hátam ... néha folytogat... mitcsináljak?
2011. márc. 24. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

szia (:

ez biztos h szellem.

valaki meghalt mostanába a családba,baráti körbe??

2011. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A mamám szelleme van itt... de itt nincs befejezetlen dolga...
2011. márc. 24. 20:57
 3/13 anonim ***** válasza:

Off

Bocs hogy nem a kérdésre válaszolok de nekem is van olyan amikor lefekszem mintha valaki rárakná a tenyerét a fejemre vagy mintha egy kis párnát vagy valami ilyen ki súlyt a hátamra.Ez is szellem lenne?

2011. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez a szellem hátmasszírozást is vállal,akkor átküldheted!
2011. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
hiába nincs bevégezetlen dolga.. :) ott kell lennie. ő lett a szellemi segítőd (valószínűleg) de ne félj tőle (: gyujts gyertyát (: és mond el neki h nem akarod bántani és ő sem fog téged... (: de ne félj tőle :D
2011. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 BlackSword ***** válasza:
0%
Biztosan beképzeled, mert szellemek nincsenek... Már egy hete ígérget itt nekem szellemeket, de egy árva fing sem jött... Szóval nagyon úgy néz ki, hogy nem léteznek szellemek...
2011. márc. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fojtogat meg simogat is?:S Kissé ellentmondásos...Ha a mamád az, akkor miért fojtogat? :S
2011. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nemtudom...
2011. márc. 25. 13:40
 9/13 anonim válasza:

honnan tudod hogy a mamád szelleme az? ő halt meg mostanában?

esetleg nem vagy fáradt, levert, vagy enyhén depressziós? ez az ördög lehetne,ha beléd száll, ilyen lehetsz tőle. vagy folyamatos halál iránti vágyat, gyakori görcsös fej- vagy gyomorfájást, megmagyarázhatatlan fájdalmakat vagy sérüléseket nem érzel?(ördög)

esetleg rossz érzések a lakásban, ok nélküli hűvös fuvallat, illatok, szagok, ismeretlen áporodott bűz. ilyet nem érzel?

Egy recept szerint kapor, só, ánizs és ökörfarkkóró keverékének szétszórásával űzhetjük szellemünket házunkból. (kitudja milyen, én is csak olvasgatom)

írd be googleba h szelleműzés, ott tök sok mindent tudsz olvasni.

mennyi idős vagy?

2011. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

lépcső: én is van h hallok ilyeneket, azért van mert túl nagy a csönd és az agyad képzelteti veled h ne uncsizz

tévé: rossz az elem, ráfeküdtél a kapcsolóra, bezavart valami hullám.

tárgyak. gravitáció

szg: a számítógépek kiszámíthatatlanok :D

racionalista

2011. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!